to checkout total: €0.00

Rug Atur 140x70 - House Doctor

Rug Atur 140x70 - House Doctor
  • discount
  • new
Shipment within: 7-14 working days
Price: €128.39 €142.65 128.39
quantity item

product unavailable

add to wish list
Product code: 0000004480

Description

Chodnik do kuchni chodnik do przedpokoju Atur House Doctor Natural Home Decor

Chodnik do przedpokoju i kuchni Atur 140x70 - House Doctor

Chodnik z kolekcji Atur House Doctor to ręcznie tkany chodnik do kuchni, chodnik do przedpokoju, wykonany z juty i bawełny.

Chodnik pleciony posiada swobodny, rustykalny wygląd dzięki zastosowaniu neutralnych kolorów oraz dekoracyjnych frędzli na końcach chodnika. Subtelne czerwono-czarne paski tworzą duży wzór w kratkę, który uzupełnia dekoracyjny charakter chodnika.

Chodnik pleciony

Chodnik pleciony House Doctor posiada naturalne, neutralne odcienie, dzięki czemu stanowi nieskończone źródło aranżacji i łączenia go z istniejącym wystrojem wnętrz, wieloma meblami i dodatkami do wnętrz.

 

  • Kolor: naturalny, czarny, czerwony
  • Wymiary: 140 x 70 cm
  • Materiał: juta, bawełna
  • Pielęgnacja: nie prać, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, nie prasować, nie czyścić chemicznie, czyścić punktowo watką nasączoną wodą, regularnie odkurzać i trzepać
  • Kraj producenta: Dania
Chodnik jutowy Atur House Doctor Natural Home Decor
Chodnik do kuchni Atur House Doctor Natural Home Decor

Chodnik jutowy. Juta - co to za materiał?

Juta jest powszechnie stosowanym materiałem włókienniczym naturalnego pochodzenia. To naturalne włókno łodygowe, które tworzone jest z roślin z grupy ślazowatych, występujących na obszarach tropikalnych.

Juta to w pełni naturalny, ekologiczny materiał, jest biodegradowalna, a jej produkcja nie niesie za sobą niekorzystnego wpływu na środowisko, jej uprawa nie jest inwazyjna dla środowiska i nie wymaga stosowania środków chemicznych, toksycznych. Jest wszechstronnie wykorzystywana do tworzenia produktów do dekoracji wnętrz, do produkcji lin, materiałów, toreb, worków.

Cechą charakterystyczną juty jest jej wytrzymałość, ograniczona elastyczność – sztywne włókna są odporne na rozciąganie, surowy naturalny wygląd, łatwość barwienia jak i fakt, że jest to materiał oddychający, przepuszczający powietrze. Co więcej, juta jest odporna na ścieranie, wyciąganie,  czy plamienie. Łatwo chłonie wodę jak i szybko wysycha. Juta ze względu na swoją strukturę włókna jest szorstka i mało elastyczna. Natomiast, z biegiem czasu i użytkowania staje się mocniejsza, zachowując się podobnie jak len.

 

Zobacz także:

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl