to checkout total: €0.00
Languages

Espresso tumblers Elephant Grey, set of 2 - Eva Solo

Espresso tumblers Elephant Grey, set of 2 - Eva Solo
  • new
Shipment within: 7 working days
Price: €16.12 16.12
quantity item

product unavailable

add to wish list
Brand: Eva Solo
Product code: 0000001590

Description

Kubki do espresso Elephant Grey, zestaw 2 sztuki - Eva Solo

Kubki do espresso od skandynawskiej marki Eva Solo to idealne kubki dla osób, które kochają zaczynać dzień łykiem mocnej kawy lub lubią właściwie serwować ten rodzaj kawy.

Kubki do espresso od Eva Solo wykonane są z porcelany i pokryte silikonem w dolnej części. Izolujący silikon zapewnia zarówno pewny chwyt, zapobiegając tak, wyślizgnięciu się kubka z ręki, jak i chroniąc przed oparzeniem.

Kubki do espresso posiadają, nowoczesny, minimalistyczny design, który odnajdzie się w każdej kuchni.

Kubek espresso, idealny do ekspresów na kapsułki

Kubek do espresso Eva Solo mieści 80 ml kawy, co dokładnie odpowiada standardowym ustawieniom wielu popularnych ekspresów do kawy na kapsułki. Tak dopasowany do standardów kubek do espresso jest idealny zarówno porankiem, jak i wówczas gdy chcesz poczęstować i elegancko podać gościom kawę. 

10 lat gwarancji na porcelanę Eva Solo

Duński producent, Eva Solo, udziela 10 lat gwarancji na porcelanę. To wysokiej jakości porcelana, która bez obaw może być używana na co dzień, tak często, jak chcesz. Bez pęknięć. To właśnie gwarantuje marka Eva Solo.

Produkty porcelanowe objęte są 10-letnią gwarancją wymiany. Innymi słowy, jeśli Twoja porcelana Eva Solo pęknie, szkliwo pęknie lub odłamie się podczas normalnego codziennego użytkowania, marka wymienia ją na nowy lub podobny produkt. Oczywiście zawsze pod warunkiem przestrzegania instrukcji użytkowania i okazania dokumentu zakupu. Przeczytaj więcej na stronie producenta.

 

  • Kolor: szary (Elephant Grey), biały
  • Materiał: porcelana, silikon
  • Wymiary: średnica 6 cm, wysokość 6,2 cm (komplet 2 sztuki)
  • Pojemność: 80 ml
  • Waga: 0,1 kg
  • Zalecenia jak dbać: można myć w zmywarce, jednak silikonową osłonę należy zdjąć z kubka przed włożeniem obu części do zmywarki
  • Kraj producenta: Dania

 

Zobacz także:

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl