to checkout total: €0.00
Languages

Non-stick pan Nordic Kitchen Steel 24 cm - Eva Solo

Shipment within: 7 working days
Price: €96.94 96.94
quantity item

product unavailable

add to wish list
Brand: Eva Solo
Product code: 0000000800

Description

Patelnia stalowa z powłoką nieprzywierającą Nordic Kitchen Eva Solo - Natural Home Decor

Patelnia stalowa z powłoką nieprzywierającą Nordic Kitchen Steel 24 cm - Eva Solo

Patelnia ze stali nierdzewnej z powłoką nieprzywierającą z kolekcji Nordic Kitchen Steel duńskiej firmy Eva Solo, to wysokiej klasy naczynie kuchenne do codziennego użytku.

Garnki i patelnie z serii Nordic Kitchen Steel,  to naczynia kuchenne o skandynawskim designie. Są eleganckie, estetycznie wykonane z solidnych materiałów.

Naczynia kuchenne z tej kolekcji znakomicie nadają się do wszystkiego, od gotowania zup i duszonych potraw, po blanszowanie warzyw i gotowanie na wolnym ogniu, smażenia.

Patelnia stalowa, ze stali nierdzewnej 18/10 - trwałość i łatwe czyszczenie

Patelnia stalowa Eva Solo Nordic Kitchen Steel wykonana jest z wysoko polerowanej stali nierdzewnej 18/10, o składzie 18% chromu i 10% niklu. Jest to stal najwyższej jakości, dzięki czemu naczynia są wyjątkowo odporne do rdzę, trwałe i łatwe do czyszczenia. To bezpieczne naczynie kuchenne dla każdego.

Garnki i patelnie są mocne, odporne na zarysowania powierzchni. Stal z zawartością niklu jest też oporniejsza na korozję w porównaniu ze stalą bezniklową, dzięki czemu kolekcja Nordic Kitchen Steel to garnki trwałe, które będą służyć latami. Stal nierdzewna jest twardym i wytrzymałym materiałem, który wytrzyma wiele lat intensywnego użytkowania i czyszczenia.

Patelnia z powłoką nieprzywierającą non-stick Slip-Let® - bez przywierania, łatwe czyszczenie

Patelnia z kolekcji Nordic Kitchen Steel to patelnia z powłoką nieprzywierającą non-stick Slip-Let®. Czterowarstwowa nieprzywierająca powłoka Slip-Let® szwajcarskiej firmy ILAG® wewnątrz naczynia, sprawia, że potrawy nie przywierają do niej, a czyszczenie jest niezmiernie łatwe.

Zalecamy, aby przed użyciem zawsze wcierać we wnętrze naczynia z powłoką Slip-Let® niewielką ilość oleju. Zoptymalizuje to nieprzywierające właściwości powłoki i wydłuży żywotność produktu. Slip-Let® jest zastrzeżonym znakiem towarowym Eva Solo A / S.

Naczyń z powłoką Slip-Let® nie należy przegrzewać. Maksymalna temperatura, do której można je bezpiecznie nagrzewać to 230° C. Aby nie uszkodzić, nie porysować nieprzywierającej powłoki Slip-Let®, zaleca się używanie przyborów wykonanych z drewna lub z powłoka silikonową.

Nowoczesne garnki ze stali nierdzewnej Eva Solo Natural Home Decor

Patelnia na indukcję, i nie tylko

Patelnia z kolekcji Nordic Kitchen Steel może być stosowana na wszystkich źródłach ciepła, w tym indukcyjnych. To dobra patelnia na indukcję. Nadaje się do kuchenek ceramicznych, gazowych, elektrycznych i indukcyjnych.

Uchwyt z drewna dębowego, w stylu skandynawskim

Uchwyt jest wykonany z litej stali nierdzewnej i drewna dębowego, dzięki czemu nie nagrzewa się tak bardzo, że trzeba używać uchwytów do garnków, łapek kuchennych.

Nowoczesne garnki skandynawskie - wzornictwo i funkcjonalność

Podczas tworzenia skandynawskich naczyń kuchennych ze stali nierdzewnej kolekcji Nordic Kitchen Steel, wzornictwo i funkcjonalność były kluczowym priorytetem, a seria ta jest idealna do codziennego użytku, a także do serwowania potraw bezpośrednio na stole. To eleganckie, funkcjonalne i nowoczesne garnki skandynawskie.

Podstawową ideą serii Nordic Kitchen Steel ze stali nierdzewnej jest osiągnięcie prawdziwego mariażu funkcjonalności i estetyki. Materiały są najwyższej jakości i niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu będą służyć przez wiele lat. Natomiast, dębowe uchwyty i gałki dodają nuty nordyckiego stylu i zapewniają atrakcyjny wygląd.

Patelnia nieprzywierająca Eva Solo Natural Home Decor
Patelnia stalowa z powłoką nieprzywierającą Eva Solo Natural Home Decor
  • Kolor: srebrny, naturalny
  • Wymiary: średnica bez uchwytu 24 cm, długość z uchwytem 45,5 cm, średnica spód strefa grzewcza 20 cm, wysokość 9 cm
  • Waga: 1,1 kg
  • Materiał: stal nierdzewna 18/10, drewno dębowe, powłoka nieprzywierająca non-stick Slip-Let®
  • Typy kuchenek: nadaje się do kuchenek ceramicznych, gazowych, elektrycznych i indukcyjnych
  • Zalecenia jak dbać: ze względu na drewniany uchwyt - nie można myć w zmywarce, jedynie mycie ręcznie
  • Ważne: Naczynia oraz elementy naczyń z drewnianymi uchwytami: nie można ich używać w piekarnikach, jak i nie można ich myć w zmywarce. Uchwyty drewniane należy regularnie dokręcać, aby zapewnić poprawną funkcjonalność, jeśli uchwyt się poluzuje, należy go dokręcić. Drewniane uchwyty należy co jakiś czas impregnować olejem spożywczym dla przedłużenia ich żywotności oraz nie należy ich wystawiać na długotrwałe działanie wody.
  • Kraj producenta: Dania

 

Zobacz także:

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl