to checkout total: €0.00
Languages

Non-stick pan with induction heat control 24 cm Eva Trio Stainless Steel 18/10 - Eva Solo

Shipment within: 7 working days
Price: €134.49 134.49
quantity item

product unavailable

add to wish list
Brand: Eva Solo
Product code: 0000001887

Description

patelnia nieprzywierająca Eva Solo Natural Home Decor

Patelnia nieprzywierająca, z kontrolą ciepła indukcyjnego, 24 cm Eva Trio Stainless Steel 18/10 - Eva Solo

Patelnia nieprzywierająca z kolekcji Eva-Trio Stainless Steel duńskiej firmy Eva Solo, to profesjonalne i praktyczne wyposażenie każdej kuchni, naczynie kuchenne do codziennego użytku. Patelnia wyposażona jest w innowacyjną technologię kontroli grzania indukyjnego.

Patelnia nieprzywierająca non-stick (Slip-Let®) z kontrolą ciepła indukcyjnego

Patelnia nieprzywierająca Eva Trio znakomicie sprawdza się do smażenia, od wewnątrz pokryta jest czterowarstwową nieprzywierającą powłoką Slip-Let®. Może być stosowana również w piekarniku. Specjalnie opracowana powłoka zapobiega przywieraniu przyrządzanych dań do powierzchni.

Patelnia z nową technologią sterowania temperaturą indukcyjną zapewnia dłuższą żywotność patelni oraz zapobiega przegrzaniu podczas smażenia.

Koniec z przypalonym jedzeniem oznacza, że nieprzywierająca powłoka Slip-Let® będzie działać i służy znacznie dłużej. Dzięki nowej technologii na kuchence indukcyjnej patelnia nigdy nie nagrzeje się powyżej 230°C. Ciepło jest łatwiejsze do kontrolowania, a nadmierna temperatura nie uszkodzi powłoki.

Patelnia nieprzywierająca z kontrolą ciepła indukcyjnego z kolekcji Eva Trio Stainless Steel wykonana jest z wysokiej jakości, polerowanej stali nierdzewnej 18/10.

Patelnia nieprzywierająca Eva Solo Natural Home Decor

Patelnia ze stali nierdzewnej 18/10

Patelnia ze stali nierdzewnej 18/10 od Eva Solo o składzie 18% chromu i 10% niklu to bezpieczne naczynie dla każdego. Wykonana z wytrzymałej polerowanej stali nierdzewnej o składzie 10% niklu jest mocna, odporna na zarysowania powierzchni. Stal z zawartością niklu jest też oporniejsza na korozję w porównaniu ze stalą bezniklową, dzięki czemu kolekcja Eva-Trio to naczynia kuchenne trwałe, które będą służyć latami.

Stal nierdzewna jest twardym i wytrzymałym materiałem, który wytrzyma wiele lat intensywnego użytkowania i czyszczenia.

Bezpieczne i praktyczne uchwyty ze stali nierdzewnej serii Eva Trio Stainless Steel

Kolekcja garnków, rondli i patelni Eva Trio Stainless Steel wyposażona jest w bezpieczne i praktyczne uchwyty ze stali nierdzewnej, które nie nagrzewają się podczas użytkowania, co zwiększa komfort stosowania na co dzień.

 Patelnia na indukcję, i nie tylko

Technologia kontroli ciepła indukcyjnego działa tylko na kuchenkach indukcyjnych, ale patelnia może być używana jak normalna patelnia na wszystkich innych typach płyt grzewczych.

Nadaje się do kuchenek ceramicznych, gazowych, elektrycznych i indukcyjnych, a nawet - do stosowania w piekarniku.

Patelnia na indukcję Natural Home Decor
Patelnia na indukcję Eva Trio Eva Solo Natural Home Decor
  • Kolor: srebrny kolor stali nierdzewnej
  • Wymiary: średnica 24 cm, średnica spód strefa grzewcza 17 cm, wysokość 8,4 cm, długość 42,5 cm
  • Waga: 0,95 kg
  • Materiał: stal nierdzewna 18/10, nieprzywierająca powłoka Slip-Let®
  • Typy kuchenek: nadaje się do kuchenek ceramicznych, gazowych, elektrycznych i indukcyjnych, także do piekarnika. Kontrola ciepła działa jedynie na kuchenkach indukcyjnych
  • Zalecenia jak dbać: zaleca się mycie ręczne aby powłoka nie ulegała zniszczeniom w zmywarce, niemniej można myć patelnię w zmywarce
  • Kraj producenta: Dania

 

Klasyka duńskiego wzornictwa - poznaj projektanta kolekcji Eva Trio

W 1977 roku narodził się duński klasyk designu, Eva Trio.

Projektant Ole Palsby stworzył innowacyjny i funkcjonalny asortyment naczyń kuchennych. Naczynia w pełni wykorzystują trzy możliwości jakie stwarzają różne materiały – aluminium, żeliwo i miedź – stąd nazwa Eva Trio.

Ole Palsby czerpał inspirację z profesjonalnych kuchni, i zaprojektowała Eva Trio tak, aby kolekcja naczyń była prosta, trwała i funkcjonalna. Stąd, produkowane garnki i pokrywki posiadają optymalne do prac w kuchni stałe rozmiary, oferując bogactwo kombinacji, łączenia ich podczas przygotowywania dań jak i wygodnego przechowywania, nawet w małych kuchniach.

Dziś Eva Trio to nadal prawdziwy klasyk designu, uosabia profesjonalną jakość dla domu.

Design jest prosty i elegancki, oferuje wysoki stopień funkcjonalności i ekstremalną trwałość.

Eva Trio jest częścią firmy Eva Solo A/S, która produkuje te akcesoria do domu i naczynia kuchenne w ramach ekskluzywnego duńskiego designu.

Kolekcja Eva Trio Natural Home Decor

 

Zobacz także:

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl