to checkout total: €0.00
Languages

Stainless steel pot Nordic Kitchen Steel 3.0L - Eva Solo

Shipment within: 7 working days
Price: €111.22 111.22
quantity item

product unavailable

add to wish list
Brand: Eva Solo
Product code: 0000000695

Description

Garnek ze stali nierdzewnej Nordic Kitchen Eva Solo - Natural Home Decor

Garnek ze stali nierdzewnej Nordic Kitchen Steel 3.0L - Eva Solo

Garnek ze stali nierdzewnej z kolekcji Nordic Kitchen Steel duńskiej firmy Eva Solo, to wysokiej klasy naczynie kuchenne do codziennego użytku.

Garnki z serii Nordic Kitchen Steel,  to garnki o skandynawskim designie. Są eleganckie, estetycznie wykonane z solidnych materiałów.

Znakomicie nadają się do wszystkiego, od gotowania zup i duszonych potraw, po blanszowanie warzyw i gotowanie na wolnym ogniu.

Zdejmując pokrywkę wyposażoną w drewniany uchwyt, garnki można również włożyć do piekarnika, ponieważ wytrzymują wysokie temperatury.

Garnek ze stali nierdzewnej 18/10 - trwałość i łatwe czyszczenie

Garnek stalowy Eva Solo Nordic Kitchen Steel wykonany jest z wysoko polerowanej stali nierdzewnej 18/10, o składzie 18% chromu i 10% niklu. Jest to stal najwyższej jakości, dzięki czemu naczynia są wyjątkowo odporne do rdzę, trwałe i łatwe do czyszczenia. To bezpieczne naczynie kuchenne dla każdego.

Garnki są mocne, odporne na zarysowania powierzchni. Stal z zawartością niklu jest też oporniejsza na korozję w porównaniu ze stalą bezniklową, dzięki czemu kolekcja Nordic Kitchen Steel to garnki trwałe, które będą służyć latami.

Stal nierdzewna jest twardym i wytrzymałym materiałem, który wytrzyma wiele lat intensywnego użytkowania i czyszczenia.

Nowoczesne garnki ze stali nierdzewnej Eva Solo Natural Home Decor

Garnek na indukcję, i nie tylko

Garnek z kolekcji Nordic Kitchen Steel może być stosowany na wszystkich źródłach ciepła, w tym indukcyjnych. To dobry garnek na indukcję. Nadaje się do kuchenek ceramicznych, gazowych, elektrycznych i indukcyjnych. Po zdjęciu pokrywki wyposażonej w drewniany uchwyt, może być stosowany również w piekarnikach.

Uchwyty ze stali nierdzewnej

Boczne uchwyty są wykonane z litej stali nierdzewnej, dzięki czemu nigdy nie nagrzewają się tak bardzo, że trzeba używać uchwytów do garnków, łapek kuchennych, chyba że garnek jest używany na kuchence gazowej lub w piekarniku.

Nowoczesne garnki skandynawskie - wzornictwo i funkcjonalność

Podczas tworzenia skandynawskich naczyń kuchennych ze stali nierdzewnej kolekcji Nordic Kitchen Steel, wzornictwo i funkcjonalność były kluczowym priorytetem, a seria ta jest idealna do codziennego użytku, a także do serwowania potraw bezpośrednio na stole. To eleganckie, funkcjonalne i nowoczesne garnki skandynawskie.

Podstawową ideą serii Nordic Kitchen Steel ze stali nierdzewnej jest osiągnięcie prawdziwego mariażu funkcjonalności i estetyki. Materiały są najwyższej jakości i niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu będą służyć przez wiele lat. Natomiast, dębowe uchwyty i gałki dodają nuty nordyckiego stylu i zapewniają atrakcyjny wygląd.

Garnek stalowy Eva Solo Natural Home Decor
Garnek ze stali dobry Eva Solo Natural Home Decor
  • Kolor: srebrny
  • Wymiary: średnica bez uchwytów 19,4 cm, średnica z uchwytami 25,5 cm, średnica spód strefa grzewcza 13 cm, wysokość 14,7 cm
  • Pojemność: 3.0 L
  • Waga: 1,23 kg
  • Materiał: stal nierdzewna 18/10, drewno dębowe
  • Typy kuchenek: nadaje się do kuchenek ceramicznych, gazowych, elektrycznych i indukcyjnych
  • Zalecenia jak dbać: można myć w zmywarce (ze względu na drewniany uchwyt - pokrywki nie można myć w zmywarce, jedynie ręcznie)
  • Ważne: Naczynia oraz elementy naczyń z drewnianymi uchwytami: nie można ich używać w piekarnikach, jak i nie można ich myć w zmywarce. Uchwyty drewniane należy regularnie dokręcać, aby zapewnić poprawną funkcjonalność, jeśli uchwyt się poluzuje, należy go dokręcić. Drewniane uchwyty należy co jakiś czas impregnować olejem spożywczym dla przedłużenia ich żywotności oraz nie należy ich wystawiać na długotrwałe działanie wody.
  • Uwagi: pokrywka w zestawie
  • Kraj producenta: Dania

 

Zobacz także:

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl