KLUB NHD


-5% KOD RABATOWY NA POWITANIE - kupon wysyłany jest na skrzynkę e-mail, po aktywowaniu przez Ciebie newsletera. Jest to kod jednorazowy, obowiązujący przy zamówieniach już od 300 PLN. Kod jest bez ograniczeń terminu ważności, co oznacza, że możesz z niego skorzystać kiedy chcesz. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.


     NIE PRZEOCZYSZ OKAZJI, BĘDZIESZ NA BIEŻĄCO - w powiadomieniach KLUBU NHD znajdziesz pomysły, inspiracje aranżacji wnętrz, informacje o trendach, nowościach, promocjach, kampaniach limitowanych, a także informacje o specjalnych ofertach tylko dla Klubowiczów. Dodatkowo, możesz otrzymać wiadomości systemowe informujące o produkcie pozostawionym w koszyku sklepu naturalhomedecor.pl. Powiadomienia otrzymasz wygodnie, do Twojej skrzynki e-mail.


         BEZPŁATNIE, BEZ ZOBOWIĄZAŃ - KLUB NHD to niezobowiązujący, bezpłatny newsletter informacyjny. Nie zobowiązuje do zakupu. W każdej chwili możesz zrezygnować logując się na swoje konto w naturalhomedecor.pl lub klikając link anulujący subskrypcję i znajdujący się w stopce każdego newslettera. 

         Zostań Klubowiczem NHD! Zapisz się do newslettera.