do -70% | LETNIA WYPRZEDAŻ | dział: WYSYŁKA 24 H

Szukaj

Wazon Noa Onua z drewna tekowego i aluminium MUUBS

999.00 zł

Wysyłka: 7-14 dni

Wazon, który jest prawdziwym małym dziełem sztuki użytkowej. Noa Onua oznacza miłość. To miłość była jednym z głównych motywów przy projektowaniu przyciągającego wzrok wazonu z drewna teku. Duńscy projektanci marki Muub uwielbiają surowe, czyste materiały i ich przetwarzanie, a rzemieślnicy mają ogromne doświadczenie w pracy, kształtowaniu i formowaniu rustykalnych, naturalnych materiałów.
Wykonany ręcznie wazon Noa Onua inspirowany jest naturą. Surowy korzeń tekowy ukształtowano w formie wazy, a fragmenty zostały wypełnione aluminium, podkreślając unikalny kształt i nierównomierność drewna tekowego.

Wazon jest kwintesencją niedoskonałości natury i czyni ten dodatek autentyczną, ciepłą ozdobą nowoczesnego domu. Możesz użyć Noa Onua jako wazon podłogowy w salonie, holu czy sypialni lub jako piękną dekorację na stole. Dekoracja jest idealna również do przestrzeni komercyjnych (hotele, restauracje). Noa jest także ciekawą propozycją na prezent dla osób ceniących nowoczesne wnętrza inspirowane naturą.

Każdy wazon jest niepowtarzalny, ma swój unikalny kształt i odcień, ponieważ jest ukształtowany przez siły natury i zależy od niepowtarzalnego usłojenia i kolorystyki drewna tekowego. Każdy wazon posiada unikalny kształt wypełnień aluminium.

Uwaga: wazon nie jest wodoodporny. Możesz zastosować szklaną wkładkę aby używać go do bukietów z ciętych kwiatów.

  • Kolor: naturalny
  • Wymiary: wysokość 40 cm, średnica 24 cm
  • Materiał: drewno tekowe, aluminium
  • Kraj producenta: Dania

Tutaj zostaną wyświetlone opinie od twoich klientów

Zainstaluj aplikację Shoplo Reviews

Przejdź do aplikacji

Skompletuj stylizację - Inni kupili też

Powiadom mnie o dostępności