Szukaj

Zestaw 3 sztuki kosze z trawy morskiej i hiacyntu wodnego Nha Trang z dekoracyjnym wzorem naturalne BAZAR BIZAR

559.00 zł

Wysyłka: 7-14 dni

Trzy okrągłe dekoracyjne kosze z trawy morskiej i hiacyntu wodnego, z utkanym wzorem, od marki Bazar Bizar. Kosze wyplatane z wikliny trawy to prosty sposób na szybką odmianę salonu, sypialni, dodanie naturalnego akcentu i ocieplenie aranżacji wnętrza.
Wytrzymałość i trwałość naturalnych koszy od Bazar Bizar jest imponująca, dzięki technikom tkackim, z których słynie Wietnam. Kosze mają nietuzinkowy, bardzo dekoracyjny wzór. Ciepły, cynamonowy odcień koszy pasuje do nowocześnie jak i klasycznie urządzonych mieszkań.
Kosze wyplatane z trawy morskiej i hiacyntu wodnego będą pomocne w utrzymaniu porządku i przechowywaniu w salonie, w sypialni czy w łazience - użyj ozdobnych koszy do przechowywania koców i pledów, czasopism, drobnych akcesoriów domowych, a nawet zabawek dziecka.

Kosze nadają się również do zastosowania jako kosze osłonki na doniczki z domowymi kwiatami. Użyj ręcznie wyplatanych koszy w roli koszy na kwiaty, na doniczkę, koszy osłonek na doniczkę. Domowe kwiaty wstawione w dekoracyjne kosze z ażurowym wzorem zaprezentują się pięknie i wprowadzą przytulny, swobodny akcent w aranżację salonu i sypialni.

Naturalne kosze dekoracyjne od marki Bazar Bizar pomogą w posegregowaniu, przechowywaniu w łazience, w domowym SPA - to praktyczne i ładne koszyki do łazienki do przechowywania ręczników, kosmetyków, akcesoriów łazienkowych.

  • Kolor: naturalny
  • Wymiary: średnice koszy: 26 - 36 - 45 cm, wysokości koszy: 23 - 27 - 30 cm
  • Materiał: trawa morska, hiacynt wodny
  • Kraj producenta: Belgia

Tutaj zostaną wyświetlone opinie od twoich klientów

Zainstaluj aplikację Shoplo Reviews

Przejdź do aplikacji

Skompletuj stylizację - Inni kupili też

Powiadom mnie o dostępności