to checkout total: €0.00
Languages

Black wooden console with drawer Merge teak rattan - Nordal

Shipment within: 7-14 working days
Price: €550.82 550.82
quantity item

product unavailable

add to wish list
Brand: Nordal
Product code: 0000001328

Description

Czarna konsola z szufladą z plecionką wiedeńską Merge Nordal Natural Home Decor

Czarna konsola drewniana z szufladą Merge teak rattan plecionka wiedeńska - Nordal

Czarna konsola z szufladą z kolekcji Merge od skandynawskiej firmy Nordal to wyjątkowy, solidny mebel skandynawskiego wzornictwa, o niezwykłym uroku. Teak, jedno z najbardziej twardych drewien na świecie, czyni konsolę Merge trwałym meblem na lata, nieporównywalnym do wielu innych materiałów.

Konsola z szufladą zamykaną wykonana jest z litego drewna tekowego, co zapewnia jej stabilność, solidność na lata. Rama z drewna tekowego uzupełniona jest naturalnym rattanem w formie siatki plecionki wiedeńskiej, wnosząc do wnętrza subtelność. Na górze konsola wyposażona jest w szkło zabezpieczające i ułatwiające stawianie przedmiotów. Konsola z szufladą zamykaną to piękny i przemyślany projekt, który nie przytłacza wnętrza, a wzbogaca je o niebanalny wygląd.

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, konsolę drewnianą z szufladą zamykaną Merge można swobodnie  umieszczać w różnych miejscach, nawet w mniejszych metrażach, w niewielkim mieszkaniu. Jest stosunkowo wąską konsolą, dzięki czemu sprawdzi się także w mniejszym korytarzu, przedpokoju.

Konsola do przedpokoju, konsola do salonu i sypialni

Konsola drewniana z plecionką wiedeńską od Nordal doskonale sprawdzi się jako konsola do przedpokoju, na korytarz, do salonu i sypialni lub do jadalni. Może ona pełnić funkcję praktyczną, a jednocześnie stanowić ciekawy element dekoracyjny, obok którego nie przejdzie się obojętnie.

Konsola do przedpokoju - w przedpokoju, lub na korytarzu, konsola drewniana z plecionką wiedeńską Nordal może pełnić funkcję miejsca do przechowywania drobiazgów, takich jak klucze, karty czy telefon. Na konsoli można postawić małe koszyki plecione lub wazony, i misy dekoracyjne, co pozwoli na dekorację we wnętrzu. Można także powiesić nad nią lustro, co ułatwi wyszykowanie się przed wyjściem z domu.

 

Konsola do salonu - w salonie konsola może pełnić funkcję miejsca do dekoracji. Można ustawić na niej zarówno figurki i rzeźby, wazony, doniczkę z rośliną, lampę stołową, świeczniki i wiele innych dekoracji do salonu. Konsola w salonie pozwala na zaaranżowanie wnętrza efektywnie, aby wydobyć z niego zindywidualizowany charakter.

 

Konsola do sypialni - w sypialni konsola może pełnić funkcję toaletki, na której można postawić kosmetyki, perfumy. Plecionka wiedeńska podkreśli finezję tych produktów. Można na niej również postawić lampkę nocną lub wazon, doniczki z roślinami.

Drewno tekowe w meblach skandynawskich od Nordal

Drewno tekowe uważane jest za jeden z najlepszych gatunków drewna, jeden z najtwardszych na świecie. Zawiera naturalne oleje, dzięki czemu nie wchłania wody i nie wchodzi w reakcje z substancjami chemicznymi. Drewno tekowe jest odporne na zabrudzenia i plamy.

Teak ma wysoką zawartość oleju ochronnego, dzięki czemu może służyć przez całe życie. Jest odporny nawet na ekstremalne temperatury i wilgotność. To piękny naturalny materiał, który można stosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Drewno tekowe zawiera naturalne oleje, które są odporne na wilgoć i bakterie, a włókna drewna absorbują uderzenia ostrza noża, nie tępiąc ich.

Konserwacja i czyszczenie mebli z drewna tekowego: Do czyszczenia mebli z drewna tekowego można użyć ściereczki z ciepłą wodą i łagodnym mydłem. Pamiętaj, aby wytrzeć wszystkie pozostałości mydła po czyszczeniu i poczekaj, aż drewno dobrze wyschnie. Jeśli są jakieś plamy, usuń je delikatnie.

  • Kolor: czarny
  • Wymiary: długość 90 cm, szerokość 35 cm, wysokość 80 cm
  • Maksymalny udźwig na górze: 5 kg
  • Waga: 12,8 kg
  • Drzwi szuflady otwierają się w dół
  • Materiał: drewno tekowe, naturalny rattan siatka plecionka wiedeńska, szkło
  • Pielęgnacja: przecierać suchą lub wilgotną czystą ściereczką zbierającą kurz
  • Uwagi: ze względu na wykonanie z naturalnego surowca drewna, każdy egzemplarz jest niepowtarzalny, cechuje się wyjątkowymi rysunkami słoi drewnianych
  • Kraj producenta: Dania
Konsola do przedpokoju Merge Nordal Naturalhomedecor

Zobacz także:

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl