to checkout total: €0.00

Box for tissues seagrass Sania - Bloomingville

Box for tissues seagrass Sania - Bloomingville
  • discount
  • new
Shipment within: 7-14 working days
Price: €21.68 €25.51 21.68
quantity item

product unavailable

add to wish list
Product code: 0000004484

Description

Puełko na chusteczki z trawy morskiej Sania Bloomingville Natural Home Decor

Pudełko na chusteczki z trawy morskiej Sania - Bloomingville

Pudełko na chusteczki Sania Bloomingville to pojemnik na chusteczki, który wyplatany jest ręcznie z trawy morskiej na metalowej ramie. Chustecznik ze sznurka trawy nie zajmuje wiele miejsca dzięki kwadratowej formie pudełka i zapewnia organiczny, naturalny akcent w każdym domu, w każdym pomieszczeniu.

Chustecznik kwadratowy

Chustecznik kwadratowy Bloomingville przydany będzie zarówno w łazience, w salonie przy kanapie, w sypialni przy łóżku, jak i w przedpokoju na szafce lub konsoli. To również praktyczny i ozdobny detal, dodatek do wnętrza w kuchni, w jadalni na stole.

Chustecznik ze sznurka. Trawa morska, ekologiczny materiał

Chustecznik ze sznurka trawy morskiej to ekologiczny i stylowy dodatek, tak funkcjonalny jak i dekoracyjny.

Trawa morska występuje w wodach przybrzeżnych większości kontynentów. To wyjątkowa roślina kwitnącą, która może żyć pod wodą. Suszona trawa morska wykorzystywana jest do wyplatania mebli i akcesoriów do wnętrz, w czasie gdy rośliny są wciąż zielone. Po wyschnięciu plecionek z trawy morskiej, wykonane z niej akcesoria wyposażenia wnętrz, dodatki do dekoracji i meble są trwałe i mocne. Z punktu widzenia ochrony środowiska trawa morska to bardzo dobry wybór materiału. Jest całkowicie biodegradowalny i można go poddać recyklingowi. Więc bez obaw, nie będzie zanieczyszczać planety.

Jak dbać o produkty z trawy morskiej? Gładka powierzchnia trawy morskiej sprawia, że jest ona bardzo łatwa w utrzymaniu. Użyj miękkiej, suchej lub wilgotnej szmatki wzdłuż rzędów trawy, aby pozbyć się kurzu lub brudu. Nie pozostawiamy trawy morskiej mokrej, nie myjemy produktów z trawy morskiej po kranem. Unikaj bezpośredniej ekspozycji na światło słoneczne, które wpływa na wyblaknięcie koloru trawy morskiej.

  • Kolor: naturalny
  • Wymiary: 15,5 x 15,5 cm, wysokość 15,5 cm
  • Materiał: trawa morska, metal
  • Pielęgnacja: przecierać czystą suchą lub wilgotną ściereczką zbierającą kurz
  • Kraj producenta: Dania

 

Zobacz także:

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl