to checkout total: €0.00
Languages

Terracotta pot cover Thira 25 - Bloomingville

Terracotta pot cover Thira 25 - Bloomingville
  • X-MAS PROMO
Shipment within: 7-14 working days
Price: €51.87

Regular price: €61.02

51.87
The lowest price during 30 days prior to the reduction: €61.02 If the product is sold for less than 30 days, the lowest price since the product went on sale is displayed.
quantity item

product unavailable

add to wish list
Product code: 0000004440

Description

Osłonka na doniczkę Thira Bloomingville Natural Home Decor

Osłonka na doniczkę Thira 25, z terakoty - Bloomingville

Osłonka na doniczkę z kolekcji Thira Bloomingville, to osłonka doniczka ozdobna na kwiaty domowe.

Zarówno sukulenty, sansevieria, filodendrony, skrzydłokwiaty, kaktusy, alokazje czy paprocie i rośliny egzotyczne, kolekcjonerskie zaprezentują się wyjątkowo pięknie w skandynawskiej osłonce na doniczkę Thira.

Doniczka do kwiatów domowych wykonana jest z terakoty, w ciepłych ziemistych odcieniach brązu. Kolor jest niepowtarzalny, unikalny. Mnóstwo detali kolorystycznych i strukturalnych, surowość terakoty tworzą osłonkę na doniczkę pełną charakteru, stylową i ładnie komponującą się z zielenią roślin domowych. Efekt to naturalna, autentyczna aranżacja z zielenią w domu.

Od wewnątrz osłonka na doniczkę pokryta jest wodoszczelną farbą. Mimo to, zalecamy stosowanie doniczki produkcyjnej z odpływem i podstawką oraz nie sadzenie roślin bezpośrednio do osłonki z terakoty.

Dzięki temu unikniesz zalania rośliny wodą, stania korzeni w wodzie, chorób rośliny spowodowanych zalaniem, a przy tym sprawisz, że osłonka na doniczkę przez lata będzie wyglądać jak nowa.

  • Kolor: ziemiste odcienie brązu
  • Wymiary: średnica 25 cm, wysokość 15,5 cm
  • Materiał: terakota
  • Zalecenia jak dbać: Unikaj przewlekłego kontaktu terakoty z wodą lub mokrą glebą. Brak kontaktu z wodą sprawi, że woda nie będzie wnikać w strukturę terakoty, a osłonka na doniczkę będzie wyglądać pięknie, przez lata wyglądając jak nowa
  • Kraj producenta: Dania

 

Zobacz także:

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl