to checkout total: €0.00
Languages

Large wooden floor vases Pure Rust, set of 2 - Pomax

Large wooden floor vases Pure Rust, set of 2 - Pomax
  • PROMO SALE
Shipment within: 7-14 working days
Price: €207.30

Regular price: €243.88

207.30
The lowest price during 30 days prior to the reduction: €243.88
quantity item

product unavailable

add to wish list
Brand: Pomax
Product code: 0000001431

Description

duze wazony podlogowe z drewna Pomax Natural Home Decor

Duże wazony podłogowe z drewna paulownia Pure Rust, zestaw 2 szt - Pomax

Zestaw dużych wazonów podłogowych w różnych rozmiarach z kolekcji Pure Pomax to idealne rozwiązanie dla osób ceniących wyjątkowe, ręcznie robione przedmioty, i poszukujących drewnianych wazonów ozdobnych na podłogę. Wazony wykonane z drewna paulownia, są nie tylko praktycznym dodatkiem do wystroju wnętrza, ale także piękną i naturalną ozdobą.

Każdy wazon w zestawie jest unikalny, dzięki ręcznemu wykończeniu i naturalnym właściwościom drewna paulownia. Może posiadać różne odcienie, usłojenie, sęki, a także nierówne krawędzie, co tylko dodaje charakteru i unikalnego stylu. Dwa różne rozmiary tworzą pełną harmonii kompozycję, którą można wykorzystać w mieszkaniu.

Drewniane wazony podłogowe Pure doskonale komponują się z dekoracyjnymi gałęziami, suszonymi trawami, a także innymi elementami aranżacji wnętrz. Kolorystyka drewna nadaje pomieszczeniu ciepłego i przytulnego klimatu.

Wazony dekoracyjne drewniane na podłogę mogą także posłużyć do stworzenia osobnej aranżacji lub do kącika zieleni. To dekoracyjne drewniane wazony na podłogę, które możesz wykorzystać zamiast klasycznych niskich doniczek na rośliny domowe. Wystarczy włożyć kwiat w doniczce produkcyjnej w odpowiednim rozmiarze.

Kwiaty o zwisających pędach i liściach lub Sansevieria’e wsadzone do dużych wazonów podłogowych z drewna paulownia stworzą wyjątkową atmosferę dopełniając aranżację pomieszczenia.

  • Kolor: Rust opalany
  • Wymiary: średnice: 22/28 cm, wysokość: 50/65 cm
  • Materiał: drewno paulownia
  • Uwagi: ze względu na zastosowanie naturalnego surowca i ręcznego wykonania, każdy wazon jest unikalny, może posiadać inne wybarwienie, usłojenie, sęki i ubytki po sękach, może też mieć nierówne krawędzie, co jest naturalną właściwością drewna
  • Kraj producenta: Belgia

 

Zobacz także:

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl