to checkout total: €0.00
Languages

Magnetic trivet Violet blue - Eva Solo

Shipment within: 7 working days
Price: €30.41 30.41
quantity item

product unavailable

add to wish list
Brand: Eva Solo
Product code: 0000001615

Description

Podkładka magnetyczna pod garnek Violet blue - Eva Solo

Podkładka magnetyczna pod garnki i gorące naczynia duńskiej marki Eva Solo to praktyczne i wygodne wyposażenie kuchenne, chroniące blaty kuchenne i stoły przed gorącymi naczyniami. Podstawka pod gorące naczynia Eva Solo jest kompaktowa, po złożeniu mieści się do nawet małej szuflady.

Podstawkę można umieścić na krzyż pod garnkami i małymi naczyniami, ale można ją podzielić na dwie części w przypadku większych naczyń, na przykład brytfanny.

Podstawa ta korzysta z magnesu, który utrzymuje ją przymocowaną do garnka, patelni podczas jego podnoszenia i przenoszenia. Dzięki temu, praca w kuchni staje się prostsza i bardziej efektywna, a serwowanie gorących dań na stole staje się łatwiejsze.

Podkładka magnetyczna pod garnek wykonana z nylonu pokrytego silikonem, posiada solidny magnes zintegrowany w podkładce.

Podstawka pod garnek Eva Solo - bezpieczeństwo w każdej sytuacji

Podstawka pod garnek i gorące naczynia magnetyczna to także bezpieczeństwo użytkowania. Podstawa jest stabilna i nie przesuwa się podczas użytkowania. Tym samym zapobiega wylaniu się gorącej zawartości na blat. Nie odkształca się, nie rozpada się pod wpływem wysokiej temperatury.

Ta nowoczesna i funkcjonalna magnetyczna podkładka pod garnek to idealny dodatek do kuchennego wyposażenia w każdym domu.

  • Kolor: jagodowy Violet Blue
  • Wymiary: wysokość 2,2 cm, średnica 19,4 cm
  • Waga: 0,07 kg
  • Materiał: nylon, silikon
  • Zalecenia jak dbać: można myć w zmywarce
  • Kraj producenta: Dania

 

Zobacz także:

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl