to checkout total: €0.00
Languages

Non-stick frying pan Eva Trio Professional 20 cm - Eva Solo

Shipment within: 7 working days
Price: €114.08 114.08
quantity item

product unavailable

add to wish list
Brand: Eva Solo
Product code: 0000001082

Description

Patelnia nieprzywierająca Eva Trio Professional - Eva Solo - Natural Home Decor

Patelnia nieprzywierająca Eva Trio Professional 20 cm - Eva Solo

Patelnia nieprzywierająca z kolekcji Eva-Trio Proessional duńskiej firmy Eva Solo, to wysokiej klasy wyposażenie każdej współczesnej kuchni. Naczynie jest przeznaczone do użytku profesjonalnego, dlatego jest wyjątkowo wytrzymałe i trwałe, nie odkształca się.

Patelnia nieprzywierająca jest przeznaczona do użytku profesjonalnego i dla osób, które lubią przyrządzać dobre potrawy przy użyciu najlepszych naczyń.

Patelnia Eva Trio Professional, wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium z podstawą o grubości 10 mm, bokiem o grubości 7 mm i rączką ze stali nierdzewnej o grubości 10 mm. Patelnia wykonana w takiej jakości, może wytrzymać prawie wszystko. Dodatkowo, patelnia Eva Trio Professional posiada nieprzywierającą powłokę Slip-Let®.

Patelnia bez pokrywki. Pokrywkę można skompletować samodzielnie.

Równomierna dystrybucja ciepła

Patelnie nieprzywierające z serii Professional od Eva Solo wykonane są z odlewanego ciśnieniowo aluminium. Dzięki niemu szybko i równomiernie rozprowadzane jest ciepło w całej podstawie. Zapewnia to dobre wyniki podczas smażenia. 10 mm, bardzo mocna podstawa zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła po naczyniu.

Aluminium szybko reaguje na zmiany temperatury, rozprowadzając ciepło zarówno od spodu, jak i po bokach naczynia.

Patelnia nieprzywierająca Eva Solo Natural Home Decor

Bezpieczne i zdrowe naczynia do smażenia - PFOA, PFOS free

Patelnie z kolekcji Professional to bezpieczne, zdrowe naczynia do smażenia i duszenia, nie zagrażające zdrowiu i pozbawione są toksycznych substancji. Wewnątrz patelnie są pokryte powłoką antyadhezyjną DURIT® High Level Slip-Let® bez PFOA i PFOS. Na zewnątrz znajduje się podwójna warstwa PTFE bez PFOA i PFOS.

Uchwyt ze stali nierdzewnej - bez nagrzewania

Uchwyt patelni wykonany ze stali nierdzewnej, nie nagrzewa się i pozostaje chłodny, co zwiększa komfort stosowania na co dzień.

Patelnia z powłoką nieprzywierającą non-stick Slip-Let®

Patelnia z kolekcji Eva Trio Professional to patelnia z powłoką nieprzywierającą non-stick Slip-Let®. Wewnętrzna powłoka nieprzywierająca umożliwia gotowanie, smażenie potraw bez ryzyka przywierania, przypalania jedzenia.

Nieprzywierająca powłoka antyadhezyjna Slip-Let® to powłoka, która jest niezwykle wytrzymała i wytrzymuje od trzech do pięciu razy dłużej niż standardowe materiały nieprzywierające.

Nieprzywierające wykończenie Slip-Let® oznacza również, że naczynia kuchenne są bardzo łatwe do czyszczenia. Slip-Let® jest zastrzeżonym znakiem towarowym Eva Solo A / S.

Naczynia z powłoką Slip-Let® można rozgrzewać max. do 230° C, a w piekarniku max. 200° C.

 

Oszczędzaj tłuszcz podczas smażenia

Patelnia jest również dobra, jeśli chcesz zaoszczędzić zużycie tłuszczu podczas przyrządzania dań, ponieważ powłoka zapewnia, że nic się nie przykleja, nie przywiera do powierzchni.

Powłoka Slip-Let® umożliwia gotowanie, smażenie z bardzo małą ilością tłuszczu, jeśli w ogóle.

Patelnia Eva Solo Natural Home Decor
Patelnia z powłoką nieprzywierającą Eva Solo Natural Home Decor

Patelnia na indukcję, i nie tylko

Patelnia z kolekcji Eva Trio Professional może być stosowana na wszystkich źródłach ciepła, w tym indukcyjnych (patelnia na indukcję).

Nadaje się do kuchenek ceramicznych, gazowych, elektrycznych i indukcyjnych. Naczynia z tej kolekcji mogą być także stosowane w piekarniku (w temperaturze piekarnika do max. 200° C).

  • Kolor: czarny
  • Wymiary: średnica 20 cm, długość z uchwytem 37 cm, średnica spód strefa grzewcza 13,5 cm, wysokość 7,8 cm
  • Waga netto: 0,98 kg
  • Materiał: odlewane ciśnieniowo aluminium, nieprzywierająca powłoka Slip-Let®, stal nierdzewna
  • Typy kuchenek: nadaje się do kuchenek ceramicznych, gazowych, elektrycznych i indukcyjnych, do piekarnika
  • Zalecenia jak dbać: mycie ręczne
  • Kraj producenta: Dania

 

Klasyka duńskiego wzornictwa - poznaj projektanta kolekcji Eva Trio

W 1977 roku narodził się duński klasyk designu, Eva Trio.

Projektant Ole Palsby stworzył innowacyjny i funkcjonalny asortyment naczyń kuchennych. Naczynia w pełni wykorzystują trzy możliwości jakie stwarzają różne materiały – aluminium, żeliwo i miedź – stąd nazwa Eva Trio.

Ole Palsby czerpał inspirację z profesjonalnych kuchni, i zaprojektowała Eva Trio tak, aby kolekcja naczyń była prosta, trwała i funkcjonalna. Stąd, produkowane garnki i pokrywki posiadają optymalne do prac w kuchni stałe rozmiary, oferując bogactwo kombinacji, łączenia ich podczas przygotowywania dań jak i wygodnego przechowywania, nawet w małych kuchniach.

Dziś Eva Trio to nadal prawdziwy klasyk designu, uosabia profesjonalną jakość dla domu.

Design jest prosty i elegancki, oferuje wysoki stopień funkcjonalności i ekstremalną trwałość.

Eva Trio jest częścią firmy Eva Solo A/S, która produkuje te akcesoria do domu i naczynia kuchenne w ramach ekskluzywnego duńskiego designu.

Kolekcja Eva Trio Natural Home Decor

 

Zobacz także:

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl