to checkout total: €0.00
Languages

Pot recycled stainless steel 18/10 Eva Trio Steel Line 10.0L - Eva Solo

Shipment within: 7 working days
Price: €224.29 224.29
quantity item

product unavailable

add to wish list
Brand: Eva Solo
Product code: 0000000571

Description

Garnek ze stali nierdzewnej z recyklingu 18/10 Eva Trio Steel Line 10.0L - Eva Solo

Garnek z kolekcji Eva Trio Steel Line skandynawskiej marki Eva Solo, to linia garnków wysokiej jakości, wykonanych ze stali nierdzewnej recyklingowanej. Seria Steel Line to bardzo trwałe i wytrzymałe garnki, idealne do codziennego gotowania. Są dobre do gotowania, duszenia, mogą być stosowane zarówno na kuchenkach, jak i w piekarniku.

Zrównoważony wybór, bez kompromisu w jakość

Garnek wykonany jest z wysokiej jakości, polerowanej stali nierdzewnej 18/10, w 90% pochodzącej z recyklingu, co stanowi bardziej odpowiedzialny wybór w obliczu światowych niedoborów zasobów. Stal z recyklingu ma taką samą wysoką jakość jak stal pierwotna i gwarantuje, żę garnki i patelnie wytrzymują codzienne użytkowanie.

Rękojeść i podstawa warstwowa są wykonane z konwencjonalnej stali nierdzewnej.

Dobre garnki na indukję Eva Solo Eva Trio Natural Home Decor

Garnek ze stali nierdzewnej 18/10

Garnek ze stali nierdzewnej 18/10 od Eva Solo o składzie 18% chromu i 10% niklu to bezpieczne naczynie dla każdego. Garnek z kolekcji Eva Trio wykonany z wytrzymałej polerowanej stali nierdzewnej o składzie 10% niklu jest mocny, odporny na zarysowania powierzchni. Stal z zawartością niklu jest też oporniejsza na korozję w porównaniu ze stalą bezniklową, dzięki czemu kolekcja Eva-Trio to garnki trwałe, które będą służyć latami.

Skład 18/10 nadaje naczyniom optymalną odporność na rdzę, przedłużoną trwałość i zapewnia łatwość czyszczenia. Powierzchnia przez lata pozostaje błyszcząca.

Garnek ze stali nierdzewnej z kolekcji Eva Trio Steel Line nie zawiera pokrywki - pokrywkę z kolekcji Eva Trio o średnicy odpowiadającej średnicy garnka można skompletować samodzielnie.

Bezpieczne uchwyty ze stali nierdzewnej - bez nagrzewania

Kolekcja garnków Eva Trio Steel Line wyposażona jest w solidne i bezpieczne uchwyty ze stali nierdzewnej, które nie nagrzewają się, pozostają chłodne podczas gotowania.

 Dobre garnki na indukcję, do piekarnika, i nie tylko

Ganki z serii Eva Trio Steel Line to dobre garnki na indukcję. Co więcej, można je stosować na wszystkich źródłach ciepła. Nadają się do kuchenek ceramicznych, gazowych, elektrycznych i indukcyjnych, a nawet - do stosowania w piekarniku.

Garnek na indukcję Natural Home Decor
Garnek na indukcję Eva Trio Eva Solo Natural Home Decor
  • Kolor: srebrny kolor stali nierdzewnej
  • Wymiary: średnica 24 cm, wysokość 24,7 cm, długość z uchwytami 33 cm
  • Pojemność: 10.0 L
  • Waga: 2,07 kg
  • Materiał: stal nierdzewna 18/10 (w tym 90% z recyklingu)
  • Typy kuchenek: nadaje się do kuchenek ceramicznych, gazowych, elektrycznych i indukcyjnych, także do piekarnika
  • Zalecenia jak dbać: można myć w zmywarce
  • Kraj producenta: Dania

 

Klasyka duńskiego wzornictwa - poznaj projektanta kolekcji Eva Trio

W 1977 roku narodził się duński klasyk designu, Eva Trio.

Projektant Ole Palsby stworzył innowacyjny i funkcjonalny asortyment naczyń kuchennych. Naczynia w pełni wykorzystują trzy możliwości jakie stwarzają różne materiały – aluminium, żeliwo i miedź – stąd nazwa Eva Trio.

Ole Palsby czerpał inspirację z profesjonalnych kuchni, i zaprojektowała Eva Trio tak, aby kolekcja naczyń była prosta, trwała i funkcjonalna. Stąd, produkowane garnki i pokrywki posiadają optymalne do prac w kuchni stałe rozmiary, oferując bogactwo kombinacji, łączenia ich podczas przygotowywania dań jak i wygodnego przechowywania, nawet w małych kuchniach.

Dziś Eva Trio to nadal prawdziwy klasyk designu, uosabia profesjonalną jakość dla domu.

Design jest prosty i elegancki, oferuje wysoki stopień funkcjonalności i ekstremalną trwałość.

Eva Trio jest częścią firmy Eva Solo A/S, która produkuje te akcesoria do domu i naczynia kuchenne w ramach ekskluzywnego duńskiego designu.

Kolekcja Eva Trio Natural Home Decor

 

Zobacz także:

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl