to checkout total: €0.00
Languages

Pot stand and phone tablet stand SmartMat - Eva Solo

Pot stand and phone tablet stand SmartMat - Eva Solo
  • X-MAS PROMO
  • new
Shipment within: 7 working days
Price: €30.32

Regular price: €36.53

30.32
The lowest price during 30 days prior to the reduction: €36.53 If the product is sold for less than 30 days, the lowest price since the product went on sale is displayed.
quantity item

product unavailable

add to wish list
Brand: Eva Solo
Product code: 0000000544

Description

Podstawka pod garnek stojak na tablet Eva Solo Natural Home Decor

Podstawka pod garnek i stojak na tablet telefon SmartMat - Eva Solo

SmartMat to inteligentne wyposażenie kuchni. To zarówno podstawka pod garnek, chroniąca blaty kuchenne i stoły przed gorącymi naczyniami, jak i stojak na tablet lub telefon, które często wykorzystujemy do gotowania i pieczenia w kuchni.

Podstawa na tablet, telefon umożliwia łatwe śledzenie przepisu online, czytanie wiadomości lub oglądanie przepisów kulinarnych w formie filmów. Gdy jedzenie jest gotowe do podania, użyj Eva Solo SmartMat jako podkładki pod gorące naczynie.

SmartMat jest przeznaczony do użytku z większością tabletów i telefonów komórkowych i ma różnej wielkości rowki wyrzeźbione pod różnymi kątami, dzięki czemu możesz umieścić telefon lub tablet dokładnie tak, jak potrzebujesz.

Podstawka pod garnek wykonana jest z olejowanego litego dębu, certyfikowanego FSC. Jest elegancka i trwała.  Drewniana podstawka pod gorące naczynia jest o wiele bardziej funkcjonalna niż silikonowe podstawki pod garnki, które mogą się odkształcać pod wpływem wysokiej temperatury.

Podkładka pod garnek Eva Solo z certyfikatem FSC®

Podkładka pod garnek dębowa skandynawskiej marki Eva Solo wykonana jest z drewna z certyfikatem FSC®. Certyfikat gwarantuje, że drewno w certyfikowanych produktach pochodzi z odpowiedzialnej, zrównoważonej gospodarki środowiskowej, leśnej, ze źródeł kontrolowanych. W procesie brane są pod uwagę lokalne populacje zwierząt i roślin, a wycinanie odbywa się w sposób odpowiedzialny, zrównoważony dla środowiska. Wylesione obszary są ponownie nasadzane. (FSC®-C159943).

Ze względu na zastosowanie naturalnego drewna, każda podkładka pod garnek posiada unikalne wybarwienie i wzory słojów drewna.

  • Kolor: naturalny
  • Wymiary: wysokość 2,2 cm, średnica 18,2 cm
  • Waga: 0,38 kg
  • Materiał: olejowane drewno dębowe certyfikowane FSC
  • Zalecenia jak dbać: czyścić wilgotną ściereczką, nie myjemy w zmywarce. Pielęgnacja drewna poprzez regularne olejowanie (olejem spożywczym lub olejem kokosowym)
  • Kraj producenta: Dania

 

Zobacz także:

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl