to checkout total: €0.00
Languages

Salad spoons Gusteau acacia rattan, set of 2 - Pomax

Salad spoons Gusteau acacia rattan, set of 2 - Pomax
  • PROMO SALE
Shipment within: 7-14 working days
Price: €36.26

Regular price: €42.65

36.26
The lowest price during 30 days prior to the reduction: €42.65
quantity item

product unavailable

add to wish list
Brand: Pomax
Product code: 0000003644

Description

Łyżki do sałatek z drewna akacjowego z rattanową rączką Pomax Natural Home Decor

Łyżki do sałatek Gusteau z akacji i rattanu, zestaw 2 szt - Pomax

Łyżki do sałatek z drewna akacjowego z rączką wykończoną rattanem od Pomax to dekoracyjne i  naturalne narzędzia kuchenne, które idealnie sprawdzą się podczas serwowania sałatek lub innych potraw z dużą ilością składników.

Drewno akacjowe to twardy i trwały gatunek drewna, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i szkodniki. Dodatkowo, drewno akacjowe z którego wykonane są łyżki do sałatek ma piękny naturalny rysunek słojów i kolor, dzięki czemu łyżki z tego materiału prezentują się bardzo estetycznie i stanowią gustowną dekorację na stole w kuchni, jadalni czy salonie.

Rączki łyżek do sałatek są wykończone rattanem, co dodaje im rustykalnego i naturalnego charakteru. Rattan to elastyczny i mocny materiał, który jest często wykorzystywany w produkcji wyrobów wiklinowych i koszykarskich.

Łyżki do sałatek z drewna akacjowego z rączkami wykończonymi rattanem są łatwe w czyszczeniu i konserwacji. Przed pierwszym użyciem należy je przemyć wodą z płynem do naczyń i osuszyć. Po każdym użyciu należy je umyć ręcznie w ciepłej wodzie z delikatnym płynem do naczyń i osuszyć ręcznikiem. Nie zaleca się mycia ich w zmywarce ani moczenia w wodzie przez dłuższy czas, ponieważ może to wpłynąć na trwałość drewna i rattanu. Od czasu do czasu można przetrzeć drewno akacjowe wacikiem nasączonym olejem spożywczym w celu konserwacji drewna i nadania mu głębszej barwy.

  • Kolor: odcienie naturalne drewna akacjowego, od jasnych po brązy
  • Wymiary: długość 30,5 cm, szerokość 7,5 cm, wysokość 2 cm (komplet dwóch łyżek)
  • Materiał: drewno akacjowe, rattan
  • Pielęgnacja: mycie ręczne, od czasu do czasu można przetrzeć wacikiem nasączonym olejem spożywczym w celu konserwacji drewna i nadania mu głębszej barwy
  • Kraj producenta: Belgia

 

Zobacz także:

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl