to checkout total: €0.00
Languages

Seagrass basket Kayes, set of 3 - Bloomingville

Shipment within: 7-14 working days
Price: €183.47 183.47
quantity item

product unavailable

add to wish list
Product code: 0000000779

Description

Kosz z trawy morskiej do przechowywania Natural Home Decor

Kosz z trawy morskiej Kayes, zestaw 3 szt - Bloomingville

Kosze do przechowywania, Kayes Bloomingville, to zestaw trzech koszy z trawy morskiej, w różnych rozmiarach. Kosze plecione wykonane są ręcznie, posiadają praktyczne uchwyty. Prezentują się naturalnie, rustykalnie wnosząc akcent autentycznego, organicznego designu do wnętrza mieszkania.

Naturalny materiał trawa morska, z którego wykonane są kosze do przechowania tworzy przyjemną, przytulną ozdobę wnętrza salonu, sypialni, pokoju dziecięcego.

Kayes to naturalne kosze dekoracyjne, które ożywią nowoczesną przestrzeń domu, wprowadzając swobodny i relaksujący styl, a przy tym pomogą uporządkować przestrzeń.

Kosz na koce, pledy. Kosz na poduszki, na drobiazgi lub książki

Plecione kosze z trawy morskiej, dzięki różnym rozmiarom mogą być wykorzystane do przechowywania domowych tekstyliów. Są praktyczne i pojemne. To dekoracyjne kosze na koce, pledy, kosze na poduszki, które staną się fajną dekoracją salonu lub sypialni.

Co więcej, możesz przechowywać w nich rozmaite przedmioty, nie tylko tekstylia domowe. Sprawdzą się do przechowywania drobiazgów, książek, zabawek, kosmetyków, kabli, ładowarek i wielu innych domowych przedmiotów.

Kosze na kwiaty doniczkowe

Kosze plecione z trawy morskiej Kayes, dzięki wykonaniu z naturalnego materiału, ładnie eksponują rośliny w mieszkaniu. Wykorzystaj kosze na kwiaty doniczkowe, tworząc naturalny kącik zieleni w domu. Zastosowanie trzech lub dwóch rozmiarów ułatwia postawienie obok siebie różnych roślin i stworzenie ładnej oraz spójnej kompozycji zieleni w salonie, w sypialni.

  • Kolor: naturalny
  • Wymiary: najmniejszy kosz: 30 x 30 cm, wysokość 25 cm/ średni kosz: 35 x 35 cm, wysokość 32 cm/ największy kosz: 40 x 40 cm, wysokość 38 cm (zestaw 3 sztuki)
  • Materiał: trawa morska
  • Kraj producenta: Dania
Kosz z trawy morskiej Kayes Bloomingville Natural Home Decor
Kosze do przechowania Natural Home Decor

Trawa morska - przytulny i naturalny materiał do dekoracji wnętrz

Trawa morska występuje w wodach przybrzeżnych większości kontynentów. To wyjątkowa roślina kwitnącą, która może żyć pod wodą. Suszona trawa morska wykorzystywana jest do wyplatania mebli i akcesoriów do wnętrz, w czasie gdy rośliny są wciąż zielone. Po wyschnięciu plecionek z trawy morskiej, wykonane z niej akcesoria wyposażenia wnętrz, dodatki do dekoracji i meble są trwałe i mocne. Z punktu widzenia ochrony środowiska trawa morska to bardzo dobry wybór materiału. Jest całkowicie biodegradowalny i można go poddać recyklingowi.

Jak dbać o produkty z trawy morskiej? Gładka powierzchnia trawy morskiej sprawia, że jest ona bardzo łatwa w utrzymaniu. Użyj miękkiej, suchej lub wilgotnej szmatki wzdłuż rzędów trawy, aby pozbyć się kurzu lub brudu. Nie pozostawiamy trawy morskiej mokrej, nie myjemy produktów z trawy morskiej po kranem. Unikaj bezpośredniej ekspozycji na światło słoneczne, które wpływa na wyblaknięcie koloru trawy morskiej.

 

Zobacz także:

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl