to checkout total: €0.00
Languages

Seagrass basket Maisie, set of 3 - Bloomingville

Shipment within: 7-14 working days
Price: €101.84 101.84
quantity item

product unavailable

add to wish list
Product code: 0000001804

Description

Kosz z trawy morskiej do przechowywania Natural Home Decor

Kosz z trawy morskiej Maisie, zestaw 3 szt - Bloomingville

Kosze do przechowywania, Maisie Bloomingville, to zestaw trzech koszy z trawy morskiej, w różnych rozmiarach. Kosze plecione wykonane są ręcznie, posiadają praktyczne uchwyty. Prezentują się naturalnie, rustykalnie wnosząc akcent autentycznego, organicznego designu do wnętrza mieszkania.

Naturalny materiał trawa morska, z którego wykonane są kosze do przechowania tworzy przyjemną, przytulną ozdobę wnętrza salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, łazienki lub garderoby.

Kosze Bloominville to naturalne kosze dekoracyjne, które ożywią nowoczesną przestrzeń domu, wprowadzając swobodny i relaksujący styl, a przy tym pomogą uporządkować przestrzeń.

Kosz do przechowywania, na drobiazgi, książki, kosmetyki w łazience

Plecione kosze z trawy morskiej, dzięki różnym rozmiarom mogą być wykorzystane do przechowywania wielu domowych akcesoriów. Swoje zastosowanie znajdą w łazience, jako koszyki łazienkowe, do przechowywania kosmetyków, akcesoriów łazienkowych.

Co więcej, możesz przechowywać w nich rozmaite przedmioty w domu, także w salonie, w sypialni, w garderobie. Sprawdzą się do przechowywania drobiazgów, książek, zabawek, kabli, ładowarek i wielu innych domowych przedmiotów.

Kosze na kwiaty doniczkowe

Kosze plecione z trawy morskiej Bloominville, dzięki wykonaniu z naturalnego materiału i okrągłym kształcie, ładnie eksponują rośliny w mieszkaniu. Wykorzystaj kosze na kwiaty doniczkowe, tworząc naturalny kącik zieleni w domu. Zastosowanie trzech lub dwóch rozmiarów ułatwia postawienie obok siebie różnych roślin i stworzenie ładnej oraz spójnej kompozycji zieleni w salonie, w sypialni.

  • Kolor: naturalny
  • Wymiary: najmniejszy kosz: 25 x 25 cm/ średni kosz: 30 x 30 cm/ największy kosz: 35 x 35 cm (zestaw 3 sztuki)
  • Materiał: trawa morska
  • Kraj producenta: Dania
Kosz z trawy morskiej Kayes Bloomingville Natural Home Decor
Kosze do przechowania Natural Home Decor

Trawa morska - przytulny i naturalny materiał do dekoracji wnętrz

Trawa morska występuje w wodach przybrzeżnych większości kontynentów. To wyjątkowa roślina kwitnącą, która może żyć pod wodą. Suszona trawa morska wykorzystywana jest do wyplatania mebli i akcesoriów do wnętrz, w czasie gdy rośliny są wciąż zielone. Po wyschnięciu plecionek z trawy morskiej, wykonane z niej akcesoria wyposażenia wnętrz, dodatki do dekoracji i meble są trwałe i mocne. Z punktu widzenia ochrony środowiska trawa morska to bardzo dobry wybór materiału. Jest całkowicie biodegradowalny i można go poddać recyklingowi.

Jak dbać o produkty z trawy morskiej? Gładka powierzchnia trawy morskiej sprawia, że jest ona bardzo łatwa w utrzymaniu. Użyj miękkiej, suchej lub wilgotnej szmatki wzdłuż rzędów trawy, aby pozbyć się kurzu lub brudu. Nie pozostawiamy trawy morskiej mokrej, nie myjemy produktów z trawy morskiej po kranem. Unikaj bezpośredniej ekspozycji na światło słoneczne, które wpływa na wyblaknięcie koloru trawy morskiej.

 

Zobacz także:

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl