to checkout total: €0.00
Languages

Vacuum jug Matt White 1.0L - Eva Solo

Shipment within: 7 working days
Price: €52.86 52.86
quantity item

product unavailable

add to wish list
Brand: Eva Solo
Product code: 0000001629

Description

Dzbanek termiczny Matt White 1.0L - Eva Solo

Dzbanek termiczny, utrzymujący ciepło napojów wiele godzin, duńskiej marki Eva Solo, to nowoczesny termos do napojów o pojemności 1.0L.

Dzbanek posiada ciekawy, nowoczesny design, praktyczny uchwyt, jest wygodny w obsłudze i zapewnia komfort stosowania bez rozlewania i kapania napojów. Szeroki otwór u góry ułatwia napełnianie termosu.

Drip-free, 100% porcji bez kapania

Dzbanek termiczny ze stalowym nalewakiem z systemem drip-free, zapewnia bezproblemowe nalewanie napojów, zapobiegając kapaniu.

Termos na kawę, termos na herbatę - na co dzień, na imprezę, do domu

Dzbanek termiczny, termos do napojów od Eva Solo sprawdzi się do stosowania jako termos na kawę, termos na herbatę.

Dzbanek termiczny to pojemnik, który pozwala na utrzymanie temperatury napojów przez dłuższy czas. Przydaje się on w wielu różnych sytuacjach w domu, jak i podczas pracy.

Dzbanek termiczny może być świetnym wyborem na rodzinne imprezy, aby utrzymać napoje w odpowiedniej temperaturze i uniknąć konieczności częstego uzupełniania naczynia. Podczas pracy, w domu i w biurze, dzbanek termiczny może być przydatny podczas długich godzin pracy, kiedy chcemy mieć dostęp do ciepłej lub zimnej kawy lub herbaty przez cały dzień. Dzbanek termiczny może być również idealnym rozwiązaniem na pikniku, kiedy chcemy cieszyć się ciepłym lub zimnym napojem przez długi czas.

Termos konferencyjny

Termos na kawę, herbatę od Eva Solo sprawdzi się także podczas spotkań biznesowych. Jeśli organizujesz spotkanie biznesowe lub konferencję, dzbanek termiczny o nowoczesnym designie, estetyczny i solidnie wykonany, niezawodny, z systemem zapobiegającym kapaniu, może pomóc utrzymać ciepłe lub zimne napoje, co z pewnością zrobi dobre wrażenie na gościach.

Dzbanek termiczny termos Eva Solo Natural Home Decor
Dzbanek termiczny do kawy i herbaty Thimble Eva Solo Natural Home Decor
  • Kolor: biały mat Matt White
  • Pojemność: 1.0 litr
  • Wymiary: wysokość 29,6 cm, długość 18 cm szerokość 15,7 cm
  • Waga: 0,79 kg
  • Materiał: szkło, tworzywo sztuczne, silikon, stal nierdzewna
  • Zalecenia jak dbać: nie myć w zmywarce, mycie ręczne wewnątrz, według zaleceń producenta: nigdy nie używaj szczoteczek do butelek ani innych twardych przedmiotów do czyszczenia wnętrza dzbanka. Aby wyczyścić wnętrze dzbanka termicznego, przepłucz wewnętrzny pojemnik czystą wodą. Ewentualnie wlej do dzbanka filiżankę letniej wody wraz z garścią grubej soli i potrząsaj, aż wewnętrzna kolba szklana będzie czysta. Następnie spłucz czystą wodą.
  • Uwagi: nie przepełniaj dzbanka termicznego. Przepełnienie może prowadzić do wzrostu ciśnienia i niebezpieczeństwa poparzenia gorącym napojem.
  • Kraj producenta: Dania

 

Zobacz także:

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl