to checkout total: €0.00
Languages

Banana fragrance oil 12 ml - Vera Nord

Shipment within: 7-14 working days
Price: €1.84 1.84
quantity item

product unavailable

add to wish list
Product code: 0000003658

Description

Olejek zapachowy olejek bananowy Vera Nord Natural Home Decor

Olejek bananowy, 12 ml olejek zapachowy, VERA NORD

Olejek bananowy, marki Vera Nord, to wysokiej jakości olejek zapachowy, zapach - trwały, bogaty, gładki i zrównoważony.

 • Kompozycja zapachowa: banan
 • Pojemność: 12 ml

Olejki zapachowe premium - trwałe zapachy do domu, biura

Olejek zapachowy pomoże stworzy pełną harmonii atmosferę do relaksu, przyjemną przestrzeń do wypoczynku i poprawy samopoczucia, nada indywidualnego, osobistego charakteru we wnętrzu pomieszczenia.

Olejki zapachowe Vera Nord to trwałe zapachy do domu, polecamy je jako trwałe, bezpieczne zapachy do domu, zapachy do wnętrz, do każdego pomieszczenia - do salonu, sypialni, holu, zapachy do łazienki, garderoby.

Olejki zapachowe Vera Nord

Olejki zapachowe Vera Nord do kompozycje zapachowe, przede wszystkim zapachy natury, produkowane zgodnie z normami i specyfikacjami Unii Europejskiej  ( Normy IFRA – International Fragrance Association) i Ameryki ( Normy FIRM – Research Institute fo r Fragrance Materiale/ The Internacional Scientific Authority for the Safe Use de Fragrance Materials).

Bezpieczne olejki: Producent dba o najwyższą jakoś olejków zapachowych, poddając je badaniom kontrolnym mikrobiologicznym i dermatologicznym.

Zrównoważona, bezpieczna produkcja, dbająca o środowisko: Olejki  Vera Nord są produkowane przy rygorystycznym przestrzeganiu norm ochrony środowiska, bez szkodliwych produktów ubocznych, które mogłyby niszczyć ochronną powłokę ozonu.

Producent jest członkiem I.F.E.A.T. (THE INTERNATIONAL FEDERATION OF ESSENTIAL OILS AND AROMA TRADES), E.F.E.O (EUROPEAN FEDRATION OF ESSENTIAL OILS).

 

Przechowywanie:

Przechowywać w szczelnie zamkniętej buteleczce, w temperaturze pokojowej, w suchym i ciemnym, chłodnym miejscu, w miejscu niedostępnym dla dzieci (chronić przed dziećmi).

Ważne ostrzeżenia:

 • Nie stosować doustnie wewnętrznie, nie pić
 • Chronić przed dziećmi
 • Chronić oczy przez kontaktem z olejkiem

Zastosowanie olejku zapachowego

Przyjemne zapachy dobrze wpływają na samopoczucie, poprawę nastroju, na mózg, sprzyjają zrelaksowaniu się. Warto otaczać się ulubionymi zapachami i wykorzystać je w codziennym życiu.

 • aromatyzacja pomieszczeń (olejki zapachowe do kominka, olejki zapachowe do dyfuzora) - olejek zapachowy wykorzystywany jest do tworzenia dobrego nastroju i miłego zapachu w pomieszczeniach, z zastosowaniem kominków zapachowych, dyfuzorów zapachowych, ultrasonicznych, nawilżaczy powietrza według zaleceń producentów nawilżaczy. Olejki zapachowe to wspaniałe zapachy do domu, jak i zapachy do pracy, do biura. Napełnij wodą pojemnik na wodę w kominku zapachowym lub dodaj do wody w nawilżaczu powietrza - ok 3-6 kropli ulubionego olejku
 • do odkurzania i sprzątania – można doda kilka kropli olejku zapachowego do worka w odkurzaczu lub nasączyć mały kawałek watki olejkiem i wciągnąć ją na początku odkurzania. W przypadku odkurzaczy wodnych, wkroplić kilka kropli do zbiornika na wodę. Olejek zapachowy można doda do wody do mycia podłóg (olejki zapachowe do mycia podłóg, olejki zapachowe do odkurzacza)
 • do odświeżenia szafy, garderoby – w tym celu można skroplić chusteczkę, płatek ręcznika papierowego olejkiem zapachowym i położyć w szafie, na półce w garderobie
 • olejek zapachowy do prania – dodając parę kropli do pranych ubrań, ręczników i pościeli zyskamy pranie pachnące ulubionym, bezpiecznym zapachem
 • olejki zapachowe do samochodu – przydadzą się do aromatyzacji dywaników samochodowych (kilka kropelek na dywanik samochodowy pod nawiewem), do przywieszek samochodowych, wystarczy skroplić te powierzchnie.
 • do stworzenia miłego zapachu przy wejściu do domu – skraplając kilka kropelek na wycieraczki przy drzwiach
 • do aromatyzowania suszonych kwiatów.

 

Zobacz także:

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl