Olejki eteryczne Vera Nord Natural Home Decor

Vera Nord – olejki eteryczne i olejki zapachowe

Vera Nord to marka rodzinna założona w 1995, z pasji i olbrzymiego zamiłowania do zapachów, i ich korzystnego oddziaływania na zdrowie, urodę i zmysły ludzkie. Firma jest członkiem I.F.E.A.T. (The International Federation Of Essential Oils And Aroma Trades), E.F.E.O (European Fedration of Essential Oils).

Producent posiada w swojej ofercie zarówno olejki eteryczne naturalne, doskonałe do aromaterapii, jak i olejki zapachowe, stosowane do aromatyzacji pomieszczeń.

Naturalne olejki eteryczne

Olejki eteryczne Vera Nord nie zawierają PEG’ów, konserwantów, barwników i sztucznych zapachów. Są wolne od składników modyfikowanych genetycznie, nie są testowane na zwierzętach.

Olejki zapachowe Vera Nord - Natural Home Decor

Olejki zapachowe - bezpieczne i trwałe zapachy do domu

Olejki zapachowe Vera Nord to sprawdzone i bezpieczne kompozycje zapachowe. To profesjonalne, trwałe zapachy do domu, zapachy do wnętrz. Produkowane zgodnie z normami i specyfikacjami Unii Europejskiej (Normy IFRA – International Fragrance Association) i Ameryki ( Normy FIRM – Research Institute for Fragrance Materiale/ The Internacional Scientific Authority for the Safe Use de Fragrance Materials).

To bezpieczne olejki zapachowe – Vera Nord dba o najwyższą jakoś olejków, poddając je badaniom kontrolnym mikrobiologicznym i dermatologicznym. Ponad to, olejki Vera Nord są produkowane przy rygorystycznym przestrzeganiu norm ochrony środowiska, bez szkodliwych produktów ubocznych, które mogłyby niszczyć ochronną powłokę ozonu.

Poznaj olejki Vera Nord

VERA NORD

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl