to checkout total: €0.00
Languages

Electric kettle 1.5L black - Eva Solo

Shipment within: 7 working days
Price: €114.08 114.08
quantity item

product unavailable

add to wish list
Brand: Eva Solo
Product code: 0000000636

Description

Czajnik elektryczny 1,5L czarny - Eva Solo

Czajnik elektryczny biały duńskiej marki Eva Solo, to wygodny w użytku, nowoczesny czajnik bezprzewodowy o pojemności 1,5L wykonany ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego. Dodatkowo, jego wygodna konstrukcja umożliwia postawienie go na stoliku lub blacie wyspy kuchennej bezprzewodowo po zagotowaniu wody, co ułatwia korzystanie z niego w każdej sytuacji.

Czajnik elektryczny Eva Solo posiada ukrytą grzałkę i automatyczne wyłączanie, gdy woda zacznie się gotować, a także zabezpieczenie przed gotowaniem na sucho, Wygodna rączka zapewnia dobry chwyt czajnika.

System 100% drip-free zapobiega kapaniu.

Czajnik bezprzewodowy Eva Solo to nie tylko funkcjonalne urządzenie, ale także ozdoba każdej kuchni. Jego minimalistyczny i stylowy design nawiązuje do skandynawskiego stylu, co sprawia, że stanowi idealne dopełnienie nowoczesnego wnętrza. Dodatkowo, dzięki różnym udogodnieniom, korzystanie z czajnika jest niezwykle wygodne i proste.

Czajnik bezprzewodowy, z obrotową podstawą (360 stopni)

Czajnik elektryczny bezprzewodowy Eva Solo posiada poręczną konstrukcję, która umożliwia łatwe podnoszenie i odstawianie go na obrotowej podstawie. Dzięki tej funkcji, czajnik obraca się o 360°, co zapewnia dużą swobodę użytkowania. Ponadto, niewielka powierzchnia zajmowana przez podstawę czajnika na blacie kuchennym sprawia, że jest on idealnym wyborem dla kuchni o mniejszej przestrzeni.

Wygodny system nalewania wody - bez zdejmowania pokrywki

Czajnik bezprzewodowy Eva Solo jest niezwykle łatwy w użyciu, co zawdzięcza swojemu wygodnemu systemowi nalewania wody. Dzięki niemu, możemy bez uchylania pokrywki bezpośrednio napełnić czajnik wodą, trzymając go pod kranem.

Czytelny wskaźnik poziomu wody, ukryty element grzejny, automatyczne wyłączanie

Czajnik bezprzewodowy Eva Solo posiada praktyczne funkcje. Czytelny wskaźnik poziomu wody, świecącą lampkę przy włączniku/ wyłączniku pokazującą czy czajnik jest włączony. Czajnik elektryczny posiada też ukryty element grzejny, automatyczne wyłączenie gdy woda jest zagotowana lub jeżeli w czajniku nie ma wody (np. w razie przypadkowego włączenia czajnika). To praktyczne funkcje, które sprawdzają się w codziennym użyciu.

Łatwe czyszczenie

Czajnik elektryczny od Eva Solo jest łatwy w czyszczeniu. Czajnik posiada zdejmowaną pokrywkę, więc regularne czyszczenie i usuwanie kamienia nie stwarza problemów. W tym celu można stosować tradycyjny odkamieniać do czajnika lub sodę z wodą pozostawiając na jakiś czas. Zdejmowaną pokrywkę z filtrem można czyścić miękką szczoteczką, ale nie drucianą.

Prezent na parapetówkę

Czajnik elektryczny Eva Solo to praktyczny prezent na wiele okazji, praktyczny prezent na parapetówkę, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.
Jego wysoka jakość oraz eleganckie wzornictwo są gwarancją zadowolenia obdarowanej osoby.
Czajnik sprawdzi się doskonale w codziennym użytkowaniu, a dzięki swojemu stylowemu designowi będzie również piękną ozdobą kuchni.
Czajnik bezprzewodowy Eva Solo Natural Home Decor
 • Kolor: czarny
 • Pojemność: 1.5 litra
 • Wymiary: wysokość 33,5 cm, średnica 16,5 cm
 • Waga: 1,28 kg
 • Element grzejny: ukryta grzałka
 • Wskaźnik poziomu wody: Tak
 • Moc grzałki: 2000–2400 W
 • Regulacja temperatury: Nie
 • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
 • Napięcie znamionowe: 220-240 V ~50/60 Hz
 • Funkcje: obrotowa podstawa, wygodny system nalewania wody, automatyczne wyłączanie, ręczna zwijarka przewodu w podstawie zasilającej, aby zredukować długość przewodu, system drip-free zapobiegający kapaniu, wygodna rączka
 • Uwaga: jeśli czajnik jest przepełniony, wrząca woda może być z niego wyrzucana. Nie napełniać powyższej znacznika poziomu maksymalnego, gdyż woda może kipieć i powodować oparzenia
 • Zalecenia jak dbać: nie wolno myć w zmywarce. Do czyszczenia zewnętrznej powierzchni czajnika używać wilgotnej ściereczki. Używać niewielkiej ilości płynu do mycia naczyń. Nie należy używać druciaka ani ściernych środków czyszczących. Nie używać rozpuszczalników, takich jak alkohol, benzyna lub benzen. Wewnątrz odkamieniamy według instrukcji.
 • Kraj producenta: Dania

 

Zobacz także:

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl