do kasy suma: 0,00 zł
Dostępność

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW.

Szczegóły dotyczące dostępności produktów widoczne są na karcie produktu.

Na platformie sklepu znajdziesz statusy oznaczające termin, w którym możemy wysłać do Ciebie wybrany produkt.

  • Status "Wysyłka do 24h" - produkt dostępny od ręki, wysyłany w dni robocze. Paczka zostanie wydana kurierowi do 48 godzin od złożenia zamówienia, 24 godziny od zaksięgowania płatności na koncie sklepu.
  • Status "Wysyłka 3-4 dni" roboczych - produkt jest dostępny w magazynie producenta lub hurtowni. Sprowadzamy go od producenta lub hurtowni. Zastrzegamy, że szacowany okres do 4 dni roboczych może ulec zmianie, jeśli produkt będzie chwilowo niedostępny w magazynie. Na stronie podajemy orientacyjny, szacowany termin dostawy. 
  • Status "Wysyłka do 7 dni" roboczych - produkt jest dostępny w magazynie producenta lub hurtowni. Sprowadzamy go od producenta lub hurtowni. Zastrzegamy, że szacowany okres do 7 dni roboczych może ulec zmianie, jeśli produkt będzie chwilowo niedostępny w magazynie. Na stronie podajemy orientacyjny, szacowany termin dostawy. 
  • Status "Wysyłka 7-14 dni" roboczych - produkt jest dostępny w magazynie producenta lub hurtowni. Sprowadzamy go od producenta lub hurtowni. Zastrzegamy, że szacowany okres 7-14 dni roboczych może ulec zmianie, jeśli produkt będzie chwilowo niedostępny w magazynie. Na stronie podajemy orientacyjny, szacowany termin dostawy.
  • Status "na zamówienie" - termin ustalany jest indywidualnie po potwierdzeniu z producentem ile zajmie producentowi wyprodukowanie produktu pod indywidualne wymagania Kupującego.
  • Każda wysyłka produktów, które sprowadzamy od producenta/ hurtowni, ze statusem inny niż 24 H, realizowana jest natychmiast po otrzymaniu dostawy od producenta.
  • W przypadku gdyby termin dostępności produktu istotnie się wydłużył, niezwłocznie zostaniesz o tym poinformowany i sam zadecydujesz czy dalej chcesz czekać na produkt.
  • Podany status wysyłki zawsze dotyczy dni roboczych.
  • Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów o różnej dostępności, standardowo w sklepie, czas wysyłki całego zamówienia jest dostosowany do produktu o najdłuższym statusie dostępności. Jeśli jednak nie chcesz czekać, aż skompletujemy całe Twoje zamówienie, skontaktuj się z nami. Uzgodnimy najkorzystniejszy dla Ciebie wariant wysyłki.
  • Na specjalne życzenie Klientów sklepu, możemy sprowadzić produkty niedostępne w sklepie, ale dostępne u danego producenta.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl