Wersje językowe
Dostępność i czas wysyłki

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW, SZACOWANY CZAS WYSYŁKI

 

Szczegóły dotyczące dostępności produktów widoczne są na karcie produktu.

Na platformie sklepu znajdziesz statusy oznaczające termin, w którym możemy wysłać do Ciebie wybrany produkt.

 

Status "Wysyłka do 24h"
Status "Wysyłka do 24h" - produkt dostępny od ręki, znajduje się w magazynie sklepu. Produkt wysyłany jest w dni robocze. Paczka wydawana jest kurierowi do 48 godzin od złożenia zamówienia potwierdzonego przez Klienta płatnością, wysyłana do 24 godzin roboczych od zaksięgowania płatności na koncie sklepu.

 

Status "Wysyłka 3-4 dni" roboczych
Status "Wysyłka 3-4 dni" roboczych - produkt jest dostępny w magazynie producenta lub hurtowni. Sprowadzamy go od producenta lub hurtowni. Zastrzegamy, że szacowany okres do 4 dni roboczych może ulec zmianie, jeśli produkt będzie chwilowo niedostępny w magazynie lub jeśli producent/ hurtownik ma na czas realizacji Twojego zamówienia ponadnormatywną kolejkę sklepów do obsługi i przeprocesowania, wysyłki zatowarowań. Na stronie (karcie produktu) podajemy orientacyjny, szacowany termin dostawy, w oparciu o typowy czas realizacji dostaw przez danych producentów/ hurtownie, bazując na wieloletnich doświadczeniach we współpracy. 

 

Status "Wysyłka do 7 dni" roboczych
produkt jest dostępny w magazynie producenta lub hurtowni. Sprowadzamy go od producenta lub hurtowni. Zastrzegamy, że szacowany okres do 7 dni roboczych może ulec zmianie, jeśli produkt będzie chwilowo niedostępny w magazynie lub jeśli producent/ hurtownik ma na czas realizacji Twojego zamówienia ponadnormatywną kolejkę sklepów do obsługi i przeprocesowania, wysyłki zatowarowań. Na stronie (karcie produktu) podajemy orientacyjny, szacowany termin dostawy, w oparciu o typowy czas realizacji dostaw przez danych producentów/ hurtownie, bazując na wieloletnich doświadczeniach we współpracy. 

 

Status "Wysyłka 7-14 dni" roboczych
produkt jest dostępny w magazynie producenta lub hurtowni. Sprowadzamy go od producenta lub hurtowni. Zastrzegamy, że szacowany okres 7-14 dni roboczych może ulec zmianie, jeśli produkt będzie chwilowo niedostępny w magazynie lub jeśli producent/ hurtownik ma na czas realizacji Twojego zamówienia ponadnormatywną kolejkę sklepów do obsługi i przeprocesowania, wysyłki zatowarowań. Na stronie (karcie produktu) podajemy orientacyjny, szacowany termin dostawy, w oparciu o typowy czas realizacji dostaw przez danych producentów/ hurtownie, bazując na wieloletnich doświadczeniach we współpracy.

 

Status "na zamówienie"
termin ustalany jest indywidualnie po potwierdzeniu z producentem ile zajmie producentowi wyprodukowanie produktu pod indywidualne wymagania Kupującego, według specyfikacji wybranej przez Klienta karty produktu

 

Każda wysyłka produktów, które sprowadzamy od producenta/ hurtowni, ze statusem inny niż 24 H, realizowana jest natychmiast po otrzymaniu dostawy od producenta. W przypadku gdyby termin dostępności produktu istotnie się wydłużył, niezwłocznie zostaniesz o tym poinformowany i sam zadecydujesz czy dalej chcesz czekać na produkt.

Podany status wysyłki zawsze dotyczy dni roboczych.

 

Wysyłka produktów z różnym terminem realizacji

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów o różnej dostępności, standardowo w sklepie, czas wysyłki całego zamówienia jest dostosowany do produktu o najdłuższym statusie dostępności. Jeśli jednak nie możesz czekać, aż skompletujemy całe Twoje zamówienie, skontaktuj się z nami. Sprawdzimy możliwości i uzgodnimy najkorzystniejszy wariant wysyłki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl