Szukaj

BIZNES

Natural Home Decor dla BIZNESU


współpraca-b2b-dla-architektów

Jeśli:

  • Planujesz aranżację nowego wnętrza? 
  • Chcesz odświeżyć dotychczasową przestrzeń komercyjną, publiczną?
  • Szukasz unikalnych, nowoczesnych pomysłów i inspiracji - jak urządzić lokal?
  • Nie jesteś pewien co wybrać i jak dobrać poszczególne elementy wyposażenia?
  • Szukasz nieprzeciętnych, dobrej jakości produktów budujących wizerunek Twojej Marki?

Jesteś we właściwym miejscu! Zapraszamy do kontaktu - lokale gastronomiczne, hotele i pensjonaty, biura i lokale coworkingowe oraz sklepy, lokale usługowe i centra handlowe. Możesz do tego wykorzystać formularz kontaktowy w zakładce kontakt.
Z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć przestrzeń dopasowaną do charakteru Twojej Marki i Klientów.

W naszym asortymencie odnajdziesz najwyższej jakości meble, lampy i akcesoria wyposażenia wnętrz, które sprawdzą się w mniejszym i większym biurze, w restauracji, kawiarni, pubie, w hotelu, czy salonach usługowych. Produkty dostępne na naszej platformie sprzedażowej mogą być wsparciem w budowaniu Twojego wizerunku w oczach klientów, wyróżnieniu się na tle konkurencji i podkreśleniu indywidualnego charakteru Twojej marki. Wielokrotnie uprzyjemnią Twoim gościom pobyt u Ciebie. A im milej będzie Twoim Gościom... tym chętniej mogą do Ciebie wrócić. W Natural Home Decor starannie dobieramy asortyment, udostępniając produkty funkcjonalne, wysokiej jakości, estetyczne, stworzone z naturalnych materiałów i trwałe. Nieustannie nawiązujemy współpracę z nowymi renomowanymi producentami z Europy, tym samym udostępniając nowe możliwości aranżacji naszym Klientom. Pasjonujemy się architekturą wnętrz, także wnętrz komercyjnych, publicznych.

Sprawdź naszą platformę sprzedażową, odwiedź i subskrybuj nasze kanały social media, w którym mamy sporo gotowych pomysłów aranżacji wnętrz (Pinterest, Instagram, Facebook).


Odkryj z Nami inspiracje dla Twojej Marki. Wykreuj Twoje idealne wnętrze.
Zapraszamy do Współpracy!