do -70% | LETNIA WYPRZEDAŻ | dział: WYSYŁKA 24 H

Szukaj

O nas


Witaj w NaturalHomeDecor.pl,

w miejscu umożliwiającym szeroki wybór i zakupy online mebli, lamp oraz akcesoriów do wystroju salonu, sypialni, kuchni czy innych pomieszczeń. Witaj w strefie, w której codziennie znajdziesz dużo praktycznych pomysłów, inspiracji jak urządzić idealne wnętrze dla siebie, bliskich i gości. Architektura wnętrz jest naszą pasją, której nie chcemy zatrzymać tylko dla siebie. Chcemy się nią dzielić - inspirując, odkrywając i udostępniając produkty wysokiej jakości, z różnych zakątków świata, a przy tym pomagając Tobie - żyć piękniej, naturalniej.

W Natural Home Decor uwielbiamy ponadczasowe wzornictwo, estetyczne, funkcjonalne przestrzenie, rzeczy solidne i naturalne piękno. Bliski jest nam Hygge, tworzenie wnętrz zachwycających i wygodnych, w których można odpocząć, poczuć swobodę i zapomnieć o zgiełku ulicy czy pracy. Kochamy autentyczne, naturalne materiały i wiemy, że mają one pozytywny wpływ na samopoczucie i zdrowie, polepszając jakość życia. Z tego powodu, starannie selekcjonujemy ofertę sklepu – meble, oświetlenie, akcesoria i dodatki do domu, tekstylia, kosze, półki, dywany, ceramikę, plakaty czy meble dziecięce i zabawki.      

Oprócz ładnego i funkcjonalnego designu, stawiamy na współczesną, nowoczesną naturalność, którą odnajdziesz zarówno w lubianym przez nas stylu skandynawskim, surowych i minimalistycznych formach stylu nowoczesnego, w etnicznych motywach stylu boho, klimatycznym stylu rustykalnym czy w uniwersalnej klasyce.
Naturalne, organiczne materiały i tkaniny wprowadzają do wnętrza harmonię, redukują stres stąd lepiej się w nich czujemy
, a w połączeniu z nowoczesnymi meblami i dodatkami tworzą niebanalne, piękne aranżacje. Doskonale wpasowują się w większość stylów urządzania. Dodatkowo, produkty z takich surowców są z reguły bardzo trwałe i wysokiej jakości.
Wiele z artykułów dostępnych na naszej platformie sprzedażowej, wytwarzanych jest ręcznie przez znakomitych rzemieślników z całego świata, w pełnym poszanowaniu środowiska naturalnego. W Natural Home Decor znajdziesz dużo wspaniałych mebli, dodatków oraz lamp z drewna, kamienia, metali (żelazo, miedź), szkła, korka, wikliny, bambusa, rafii, lnu, juty, wełny, organicznej bawełny czy alpaki.

Dom, w którym mieszkasz jest odbiciem Twojej natury, charakteru i stylu. Jest unikalny, jak Ty. Świat umożliwia życie na miliony sposobów, ale istnieje jeden ten szczególny, który pasuje tylko do Ciebie. Inspiruj się, zacznij wprowadzać niewielkie zmiany i kreuj niepowtarzalne miejsce, które lubisz - wnętrze pełne Ciebie. Wyraź Swoją Naturę.

Bądźmy w kontakcie. Zaglądaj do nas o każdej wygodnej dla Ciebie porze - przez telefon, tablet czy komputer. Odkrywaj tysiące ciekawych pomysłów i inspiracji, zarówno na platformie sprzedażowej sklepu jak i na naszych kanałach społecznościowych, na których codziennie publikujemy nowe aranżacje (subskrybuj nas na Facebook, Pinterest, Instagram).
Czy warto być z nami w kontakcie? Sprawdź...

Być może, wielokrotnie odkryjesz coś w sam raz dla Siebie i Swojej Natury.

"Wyraź Swoją Naturę"
Natural Home Decor