Wersje językowe
Metody płatności
zakupy online
payu płatności

Wygodne i bezpieczne płatności

 

Dbając o wygodę Kupujących i najwyższe bezpieczeństwo transakcji płatniczych podczas zakupów w sklepie internetowym Naturalhomedecor.pl, dostępne są poniższe, wygodne i bezpieczne metody płatności:

  1. Przelew bankowy tradycyjny
  2. Przelewy online - za pośrednictwem: Przelewy24.pl oraz PayU
  3. Visa, Mastercard - karty płatnicze - za pośrednictwem: PayU
  4. Masterpass - portfel elektroniczny - za pośrednictwem: PayU
  5. BLIK - Przelewy24.pl oraz PayU
  6. Google Pay - za pośrednictwem PayU
  7. Apple Pay - za pośrednictwem PayU
  8. PayPal

 

 

CZYTAJ WIĘCEJ O WYBRANYCH FORMACH PŁATNOŚCI:

 

1. Przelew bankowy tradycyjny

Płatność dokonywana tradycyjnym przelewem bankowym na rachunek sklepu. Wybierając tę formę płatności, sam wypełniasz dane do przelewu. Pamiętaj o wpisaniu numeru zamówienia w tytule przelewu w celu sprawnej identyfikacji Twojej płatności. Numer zamówienia znajdziesz w e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

 

2. Przelew online (z Przelewy24.pl oraz PayU).

przelewy online

Płatności online obsługiwane są przez zewnętrznych operatorów płatności PayU oraz Przelewy24.pl. Realizowana jest poprzez integrację procesu płatności z systemem bankowym.

Podczas realizacji płatności za zakupy wszystkie dane przelewu są uzupełniane automatycznie, dzięki czemu nie potrzebujesz wprowadzać danych ręcznie. Realizacja płatności tą formą zajmuje przeciętnie kilkanaście sekund.

 

3. Visa, Mastercard - karty płatnicze (z systemu płatności PayU).

W sklepie online można płacić tą samą kartą (debetową, kredytową), co w zwykłym sklepie stacjonarnym - Visa, Mastercard.

Płatności kartami płatniczymi w sklepie obsługiwane są przez zewnętrznego operatora płatniczego PayU.

Płatności kartą przez system PayU to ochrona każdej transakcji - monitoring 24/7 oraz standard realizacji 3D Secure.

 

4. Portfel elektroniczny Masterpass (z systemu płatności PayU).

Płatności obsługiwane przez zewnętrznego operatora płatniczego PayU. Masterpass - portfel elektroniczny, który pozwala na zapłacenie kartą i zapisanie karty w portfelu elektronicznym Masterpass. 

Przypisz dowolną kartę kredytową lub debetową do swojego portfela Masterpass. Możesz zapłacić i zapisać kartami - Mastercard, Maestro i Visa, aby następnym razem płacić jednym kliknięciem. Działa na wszystkich urządzeniach, w dowolnym miejscu na świecie.

 

5. BLIK

blik

Płatność obsługiwana przez zewnętrznych operatorów płatności PayU oraz Przelewy24.pl. To wygodna i szybka płatność za zakupy online bez użycia karty, za pomocą kodu z mobilnej aplikacji banku.

 

6. Google Pay
Wygodna płatność kartami zapisanymi w Google (a nawet tylko w przeglądarce Chrome), na dowolnym urządzeniu. Płatność obsługiwana przez zewnętrznego operatora PayU.

 

7. Apple Pay
Wygodna, szybka i bezpieczna płatność na urządzeniach Apple. Metoda płatnicza Apple Pay wykorzystuje numer przypisany konkretnemu urządzeniu Apple oraz unikalny kod transakcji. Dane karty nigdy nie są zapisywane i nie są przechowywane na serwerach Apple. Płatność obsługiwana przez zewnętrznego operatora PayU.

 

8. PayPal
To szybki i prosty, bezpieczny sposób na zakupy online, bez wprowadzania numerów kart i danych. Wpisujesz tylko swój adres e-mail i hasło..
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl