do kasy suma: 0,00 zł
Metody płatności

Dbając o wygodę Kupujących i najwyższe bezpieczeństwo transakcji płatniczych podczas zakupów w sklepie internetowym Naturalhomedecor.pl, dostępne są poniższe, szybkie i bezpieczne metody płatności:

  1. Przelew bankowy tradycyjny
  2. PayU Natychmiastowy przelew elektroniczny
  3. PayU Karty Płatnicze - Visa, Mastercard
  4. PayU Portfele elektroniczne - Blik, Visa Checkout, Masterpass.

 

CZYTAJ WIĘCEJ O WYBRANYCH FORMACH PŁATNOŚCI:

1. Przelew bankowy tradycyjny.

Płatność dokonywana tradycyjnym przelewem bankowym na rachunek sklepu. Wybierając tę formę płatności, sam wypełniasz dane do przelewu. Pamiętaj o wpisaniu numeru zamówienia w tytule przelewu w celu sprawnej identyfikacji Twojej płatności. Numer zamówienia znajdziesz w e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

2. Natychmiastowy przelew elektroniczny PayU.

Płatność obsługiwana przez zewnętrznego operatora płatności PayU. Realizowana jest poprzez integrację procesu płatności z systemem bankowym. Sprawdź poniżej listę zintegrowanych banków. Podczas realizacji płatności za zakupy wszystkie dane przelewu są uzupełniane automatycznie, dzięki czemu nie potrzebujesz wprowadzać danych ręcznie. Realizacja płatności tą formą zajmuje przeciętnie kilkanaście sekund.

Źródło: payu.pl

3. Karty Płatnicze przez PayU.

Płatność za zakupy online realizowana tą samą karta, która płacisz zwyczajowo w sklepach stacjonarnych - Visa, Mastercard. Płatności obsługiwane przez zewnętrznego operatora płatniczego PayU.

4. Portfele elektroniczne przez PayU - Blik, Visa Checkout, Masterpass.

Płatności obsługiwane przez zewnętrznego operatora płatniczego PayU. 

  • Blik - Płatność za zakupy online bez użycia karty.
  • Visa Checkout - to cyfrowy portfel, w którym można zapisać dane karty płatniczej Visa. Wygodna płatność online z poziomu każdego urządzenia, również mobilnego.
  • Masterpass - portfel elektroniczny, który pozwala na rejestrację kart: Mastercard, Maestro i Visa. Działa na wszystkich urządzeniach, w dowolnym miejscu na świecie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl