Wersje językowe
 
Opcje przeglądania

Pufy do salonu pufa do przedpokoju podnóżek pod nogi Naturalhomedeco

Podnóżek pod nogi

Podnóżek do fotela lub podnóżek do kanapy pozwoli na odprężenie się i przyniesie ulgę dla ciała.

Elegancki podnóżek do fotela i kanapy

W naszej ofercie dobierzesz wysokiej klasy podnóżki, idealne do fotela i kanapy. Szeroki wybór eleganckich podnóżków drewnianych, podnóżków tapicerowanych skórzanych duńskiej marki Norr11 zapewni luksus i wyjątkowo ekskluzywny mały mebel do salonu, gabinetu.

Podnóżek, to często pomijany mebel, który pomaga w lepszym codziennym funkcjonowaniu: redukuje obciążenie kręgosłupa podczas siedzenia, pomaga poprawić krążenie, zmniejsza napięcie mięśniowe, stabilizuje stawy podczas siedzenia, pomaga poprawić postawę i zmniejsza nacisk na biodra podczas siedzenia.

Podnóżki

  • nowość
  • nowość
  • nowość

Dlaczego warto używać podnóżka? Podnóżek, to często pomijany mały mebel, który może poprawić komfort funkcjonowania na co dzień. Pełni kilka istotnych funkcji wspierających układ kostny i stawowy.

  • Redukcja obciążenia kręgosłupa: Oparcie stóp na podnóżku pomaga w utrzymaniu naturalnej krzywizny kręgosłupa. Dzięki temu zmniejsza się nacisk na dolną część pleców, co może zapobiegać bólom i przeciążeniom.
  • Poprawa krążenia: Podnóżek pomaga w utrzymaniu stóp na odpowiedniej wysokości, co może poprawić krążenie krwi w nogach. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko powstawania obrzęków, żylaków i uczucia ciężkości w nogach, które są częstymi problemami u osób siedzących przez dłuższy czas.
  • Zmniejszenie napięcia mięśniowego: Odpowiednie podparcie stóp pomaga zredukować napięcie mięśniowe w nogach i plecach. Zmniejsza to ryzyko skurczów mięśniowych i dyskomfortu związanego z długotrwałym siedzeniem.
  • Stabilizacja stawów: Podnóżek pomaga w stabilizacji stawów kolanowych i biodrowych, co może zapobiegać ich przeciążeniu i bólowi. Dzięki odpowiedniemu podparciu stóp stawy te są w bardziej naturalnej pozycji.
  • Poprawa postawy: Używanie podnóżka sprzyja lepszej postawie ciała, co może zapobiegać problemom z układem kostnym i stawowym.
  • Zmniejszenie nacisku na biodra: Oparcie stóp na podnóżku zmniejsza nacisk na biodra, co jest szczególnie korzystne dla osób z problemami stawów biodrowych. Ułatwia to również równomierne rozłożenie ciężaru ciała.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl