do kasy suma: 0,00 zł
Dostawa

DOSTAWA ZAMÓWIEŃ

  • Paczki wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskiej InPost, DHL, DPD od poniedziałku do piątku (w dni robocze). Kurier doręcza Twoje zamówienie do 48 godzin (dni robocze) od momentu nadania paczki przez sklep.
  • Nie realizujemy przesyłek pobraniowych.

 

Rodzaje i koszty dostawy.

1.  Paczkomaty InPost.

To najtańszy sposób dostawy, który możesz wybrać dla mniejszych, lżejszych przesyłek. Koszt przesyłki to 18,50 PLN. Dbając o bezpieczeństwo Twojego zamówienia w transporcie, ubezpieczamy każdą przesyłkę kurierską. Swoje zakupy odbierzesz wygodnie z paczkomatu o każdej porze, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wybierając tę metodę doręczenia, wybierz z listy paczkomat w Twojej okolicy. Aby odebrać paczkę wystarczy numer telefonu oraz kod odbioru otrzymany w sms.

2. Kurier InPost, DHL, DPD - STANDARDOWA PACZKA

Koszty krajowych przesyłek kurierskich dla standardowych paczek, paczek nie przekraczających 25 kg i w standardowych gabarytach to 19,50 PLN. Dbając o bezpieczeństwo Twojego zamówienia w transporcie, ubezpieczamy każdą przesyłkę kurierską.


3. Przesyłka gabarytowa i paletowa - DHL, DPD.

Przesyłki o dużych, niestandardowych gabarytach - Gabaryty B, C i C paleta. Z uwagi na ich rozmiar, masę i/ lub z przyczyn bezpieczeństwa wysyłane są jako przesyłki gabarytowe i/lub na paletach. Są to paczki, zwyczajowo przekraczające 25 kg i/ lub przesyłki o niestandardowych rozmiarach lub przesyłki paletowe powyżej 50 kg. W tym przypadku, koszt przesyłki naliczony jest w zależności od masy i wymiaru przesyłki na palecie, według cennika firmy kurierskiej. Dbając o bezpieczeństwo Twojego zamówienia w transporcie, ubezpieczamy przesyłki o dużych gabarytach.
Typy przesyłek gabarytowych dla produktów gabarytowych:
Kurier - gabaryt B - koszt przesyłki 59 PLN
Kurier - gabaryt C - koszt przesyłki 99 PLN
Kurier - gabaryt C paleta - koszt przesyłki 169 PLN
Kurier - gabaryt C paleta (2 lub więcej palet) - koszt przesyłki 359 PLN

 

 

Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki/ palety do mieszkania/ na piętro.

OBOWIĄZEK sprawdzenia przesyłki podczas odbioru od kuriera:

  • W chwili odbioru przesyłki Kupujący jest zobowiązany sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera.
  • Przed otwarciem przesyłki należy pokwitować jej doręczenie i sprawdzić czy przesyłka nie uległa uszkodzeniu podczas transportu.
  • W tym celu prosimy: obejrzeć przesyłkę z zewnątrz, następnie należy otworzyć przesyłkę i sprawdzić czy zamówiony produkt nie posiada niewidocznych z zewnątrz ubytków lub uszkodzeń, sprawdzić kompletność dostarczanych produktów oraz czy istnieją ewentualne uszkodzenia mechaniczne produktów.
  • W przypadku jeśli dostarczona przesyłka jest uszkodzona, zawiera uszkodzenia mechaniczne lub jest niezgodna z zamówieniem, prosimy spisać protokół szkody w obecności kuriera. W takim przypadku Kupujący powinien odmówić przyjęcia uszkodzonej przesyłki.
  • Protokół powinien zawierać datę i godzinę doręczenia, dokładny opis stwierdzonych uszkodzeń produktu lub ewentualnych braków. Dodatkowo, protokół musi dokładnie opisywać stan opakowania – dla przykładu takie informacje jak: wgniecenia, uszkodzenie taśmy, rozdarcie opakowania).
  • Protokół musi być podpisany przez Kupującego i Kuriera.
  • W przypadku stwierdzenia braków lub uszkodzeń w produkcie po odjechaniu kuriera należy niezwłocznie skontaktować się z firmą kurierską pod numerem podanym na liście przewozowym i zażądać przyjazdu przedstawiciela przewoźnika w celu spisania protokołu.
  • O zaistniałej sytuacji prosimy niezwłocznie poinformować sklep droga mailową na adres sklep@naturalhomedecor.pl.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl