Dostawa

DOSTAWA ZAMÓWIEŃ

 • Paczki wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskiej InPost, DHL, DPD od poniedziałku do piątku (w dni robocze). Kurier doręcza Twoje zamówienie do 48 godzin od momentu nadania paczki przez sklep.
 • Nie realizujemy przesyłek pobraniowych.


Rodzaje i koszty dostawy.

 1. Paczkomaty InPost.

  To najtańszy sposób dostawy, który możesz wybrać dla mniejszych, lżejszych przesyłek. Koszt przesyłki to 16,99 PLN. Dbając o bezpieczeństwo Twojego zamówienia w transporcie, ubezpieczamy każdą przesyłkę kurierską. Swoje zakupy odbierzesz wygodnie z paczkomatu o każdej porze, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Na terenie Polski dostępnych jest około 3500 paczkomatów InPost. Wybierając tę metodę doręczenia, wybierz z listy paczkomat w Twojej okolicy. Aby odebrać paczkę wystarczy numer telefonu oraz kod odbioru otrzymany w sms.

   Zobacz jak odebrać paczkę z paczkomatu InPost:


   2. Kurier InPost, DHL, DPD - STANDARDOWA PACZKA

   Koszty krajowych przesyłek kurierskich dla standardowych paczek, paczek nie przekraczających 25 kg i w standardowych gabarytach to 17,99 PLN. Dbając o bezpieczeństwo Twojego zamówienia w transporcie, ubezpieczamy każdą przesyłkę kurierską. Koszt doręczenia konkretnego produktu dostępny jest na stronie produktu.


   3. Przesyłka gabarytowa i paletowa - DHL, DPD.

   Przesyłki o dużych, niestandardowych gabarytach oznaczone są na stronach produktu jako Gabaryty B, C i C paleta. Z uwagi na ich rozmiar, masę oraz z przyczyn bezpieczeństwa wysyłane są jako przesyłki gabarytowe i/lub na paletach. Są to paczki, zwyczajowo przekraczające 25 kg i/ lub przesyłki o niestandardowych rozmiarach lub przesyłki paletowe powyżej 50 kg. W tym przypadku, koszt przesyłki naliczony jest w zależności od masy i wymiaru przesyłki na palecie, według cennika firmy kurierskiej.
   Na karcie produktu możesz zobaczyć oznaczenie przesyłki gabarytowej dla konkretnego produktu:
   Kurier - gabaryt B - koszt przesyłki 59 PLN
   Kurier - gabaryt C - koszt przesyłki 99 PLN
   Kurier - gabaryt C paleta - koszt przesyłki 159 PLN


   Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki/ palety do mieszkania/ na piętro.


   Dbając o bezpieczeństwo Twojego zamówienia w transporcie, ubezpieczamy przesyłki o dużych gabarytach.


   OBOWIĄZEK sprawdzenia przesyłki podczas odbioru od kuriera:

   • W chwili odbioru przesyłki Kupujący jest zobowiązany sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera.
   • Przed otwarciem przesyłki należy pokwitować jej doręczenie i sprawdzić czy przesyłka nie uległa uszkodzeniu podczas transportu.
   • W tym celu prosimy: obejrzeć przesyłkę z zewnątrz, następnie należy otworzyć przesyłkę i sprawdzić czy zamówiony produkt nie posiada niewidocznych z zewnątrz ubytków lub uszkodzeń, sprawdzić kompletność dostarczanych produktów oraz czy istnieją ewentualne uszkodzenia mechaniczne produktów.
   • W przypadku jeśli dostarczona przesyłka jest uszkodzona, zawiera uszkodzenia mechaniczne lub jest niezgodna z zamówieniem, prosimy spisać protokół szkody w obecności kuriera. W takim przypadku Kupujący powinien odmówić przyjęcia uszkodzonej przesyłki.
   • Protokół powinien zawierać datę i godzinę doręczenia, dokładny opis stwierdzonych uszkodzeń produktu lub ewentualnych braków. Dodatkowo, protokół musi dokładnie opisywać stan opakowania – dla przykładu takie informacje jak: wgniecenia, uszkodzenie taśmy, rozdarcie opakowania).
   • Protokół musi być podpisany przez Kupującego i Kuriera.
   • W przypadku stwierdzenia braków lub uszkodzeń w produkcie po odjechaniu kuriera należy niezwłocznie skontaktować się z firmą kurierską pod numerem podanym na liście przewozowym i zażądać przyjazdu przedstawiciela przewoźnika w celu spisania protokołu.
   • O zaistniałej sytuacji prosimy niezwłocznie poinformować sklep droga mailową na adres sklep@naturalhomedecor.pl.