to checkout total: €0.00
Languages

Grey bread bin Sort 9L - Eva Solo

Shipment within: 7 working days
Price: €61.02 61.02
quantity item

product unavailable

add to wish list
Brand: Eva Solo
Product code: 0000002880

Description

Chlebak czarny Sort Eva Solo Naturalhomedecor

Chlebak szary Sort 9L - Eva Solo

Jeśli szukasz funkcjonalnego i estetycznego rozwiązania, aby przechowywać chleb na swoim blacie kuchennym, to chlebak szary o pojemności 9 litrów z kolekcji Sort, skandynawskiej marki Eva Solo, jest doskonałym wyborem.

Pojemnik na chleb od Eva Solo został zaprojektowany z myślą o zachowaniu świeżości pieczywa przez długi czas. Dzięki niemu nie musisz martwić się o to, że chleb zrobi się szybko suchy czy zepsuje się zbyt szybko.

Korpus pojemnika wykonany jest z wytrzymałego i łatwego do utrzymania w czystości plastiku, który można myć w zmywarce. Należy jednak pamiętać, że pokrywa, czyli jednocześnie deska do krojenia powinna być myta ręcznie.

Dodatkowym atutem pojemnika na chleb Eva Solo jest jego rozmiar. Jest relatywnie wąski i nie zajmuje wiele miejsca na blacie kuchennym, dzięki czemu nadaje się także do kuchni z małym blatem.

Pojemnik na chleb z deską do krojenia

Zintegrowana deska do krojenia, która jest jednocześnie pokrywą, jest bardzo praktycznym i sprytnym rozwiązaniem. Deskę do krojenia wykonano z oliwionego drewna bambusowego, co nie tylko zapewnia jej trwałość, ale również dodaje estetyki i elegancji pojemnikowi na chleb.

Rowki w desce pomagają w utrzymaniu czystości na blacie kuchennym, ponieważ zatrzymują okruchy, które powstają podczas krojenia.

Deska do krojenia bambusowa z certyfikatem FSC®

Deska do krojenia bambusowa skandynawskiej marki Eva Solo wykonana jest z drewna z certyfikatem FSC®. Certyfikat gwarantuje, że drewno w certyfikowanych produktach pochodzi z odpowiedzialnej, zrównoważonej gospodarki środowiskowej, leśnej, ze źródeł kontrolowanych. W procesie brane są pod uwagę lokalne populacje zwierząt i roślin, a wycinanie odbywa się w sposób odpowiedzialny, zrównoważony dla środowiska. Wylesione obszary są ponownie nasadzane. (FSC®-C159943).

Eva Solo Sort Pojemnik na chleb - Naturalhomedecor

Jak przechowywać pieczywo w pojemniku na chleb?

Warto pamiętać o kilku wskazówkach, jak najlepiej przechowywać pieczywo w pojemniku na chleb:

Upewnij się, że pieczywo jest zupełnie suche, zanim umieścisz je w pojemniku na chleb. Jeśli pieczywo jest wilgotne, może to prowadzić do rozwoju pleśni i bakterii, co skróci czas przechowywania.

Umieść chleb w pojemniku na chleb, upewniając się, że pokrywa jest dokładnie zamknięta. Pokrywa zabezpiecza pieczywo przed powietrzem i wilgocią, które przyspieszają proces starzenia się.

Przechowuj pojemnik na chleb z dala od źródeł ciepła i promieni słonecznych. Pieczywo najlepiej przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, aby zachować świeżość.

Unikaj umieszczania innych produktów spożywczych, takich jak owoce i warzywa, w pojemniku na chleb. Mogą one wydzielać wilgoć i zmniejszyć czas przechowywania pieczywa.

Jeśli chcesz zachować chleb w pojemniku na dłużej, można rozważyć umieszczenie nadmiarowego kawałka chleba w zamrażalniku, a następnie po jego całkowitym rozmrożeniu, przetrzymywanie go w pojemniku na chleb, gdy będzie potrzebny. Zamrażanie pieczywa może pomóc w utrzymaniu jego świeżości na dłużej.

Pojemnik na chleb to doskonałe rozwiązanie do przechowywanie pieczywa, którego nie zjadamy w całości zaraz na świeżo po upieczeniu. Dzięki niemu pieczywo zachowa swój smak, konsystencję i świeżość przez długi czas.

  • Kolor: naturalny, szary
  • Wymiary: 42 x 19 cm,  wysokość 15,5 cm
  • Pojemność: 9 litrów
  • Waga: 1,1 kg
  • Materiał: olejowane drewno bambusowe certyfikowane, tworzywo sztuczne
  • Zalecenia jak dbać: korpus pojemnika można myć w zmywarce, ale pokrywę należy myć ręcznie
  • Kraj producenta: Dania

 

Zobacz także:

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl