Wersje językowe

Krem do rąk i paznokci Dr Nona, z minerałami z Morza Martwego i rozmarynem, 50 ml

Krem do rąk i paznokci Dr Nona, z minerałami z Morza Martwego i rozmarynem, 50 ml
  • BLACK WEEKS
  • nowość
Wysyłka w: 3-4 dni
Cena: 112,50 zł

Cena regularna: 125,00 zł

112.50
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 125,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do ulubionych
Producent: Dr Nona
Kod produktu: 0000006415

Szczegóły produktu

dobry krem do rąk suchych, sklep natural home decor

Krem do rąk i paznokci Dr Nona, z minerałami z Morza Martwego i rozmarynem, 50 ml

Krem do rąk i paznokci Dr Nona to zaawansowany produkt pielęgnacyjny, który skutecznie radzi sobie z problemami suchych dłoni i słabych paznokci.

Dzięki starannie dobranym składnikom aktywnym, krem ten działa zarówno regenerująco, jak i ochronnie, zapewniając kompleksową pielęgnację rąk i paznokci. Można stosować go także na paznokcie u stóp i pięty (szczególnie po kąpieli nóg w soli).

Krem nawilża dłonie i paznokcie oraz chroni je przed wysuszeniem, pęknięciami i innymi urazami. Pomaga wyeliminować różne problemy skórne, ma zastosowanie przy problemach z grzybicą i łożyskiem paznokcia. Nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Krem szybko się wchłania i z czasem wzmacnia paznokcie.

Krem został opracowany bez użycia parabenów, co czyni go bezpiecznym dla skóry hipoalergicznej i wrażliwej. Produkt jest testowany dermatologicznie, co potwierdza jego wysoką jakość i bezpieczeństwo stosowania.

Składniki kremu i ich dobroczynny wpływ na skórę rąk i paznokcie

Halo Complex, sól z Morza Martwego - unikalna formuła zawierająca minerały z Morza Martwego, które odżywiają skórę, nawilżają, poprawiają jej elastyczność i wspomagają regenerację komórek i mają właściwości przeciwzapalne oraz antybakteryjne.

Olejek Rozmarynowy - posiada właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne, wspomaga gojenie ran, odnowę komórek skóry oraz chroni skórę przed uszkodzeniami.

Olej Jojoba - znany ze swoich właściwości nawilżających, odżywczych i kojących. Pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry, zapobiegając jej wysuszeniu.

Olejek z Dzikiej Róży - bogaty w witaminy i antyoksydanty, głęboko nawilża i odżywia skórę, wspomagając regenerację i poprawiając elastyczność.

dr nona produkty

Kosmetyki Dr Nona, z komplexem Halo™

Complex Halo™ to innowacyjna formuła stworzona przez Dr. Nona, oparta na unikalnych właściwościach archeonów znalezionych w Morzu Martwym. Ta zaawansowana technologia łączy moc archeonów z leczniczymi właściwościami minerałów z Morza Martwego.

Kosmetyki Dr Nona, oparte na formule Complexu Halo™, wyróżniają się niezwykłą skutecznością, wspomagając regenerację skóry, spowalniając procesy starzenia i chroniąc przed szkodliwymi wpływami środowiska.

Dzięki temu produkty Dr. Nona nie tylko pielęgnują skórę, ale także wspierają jej zdrowie, zapewniając młodszy, świeży wygląd. Dr. Nona oferuje szereg produktów z Complexem Halo, które integrują moc Morza Martwego w codziennej pielęgnacji.

Krem do rąk i paznokci Dr Nona, korzyści stosowania

Korzyści ze stosowania kremu Dr Nona:

  • Regeneracja i ochrona: krem intensywnie nawilża dłonie i paznokcie, chroniąc je przed wysuszeniem, pęknięciami i innymi urazami.
  • Wzmacnianie paznokci: regularne stosowanie kremu wzmacnia paznokcie, zapobiegając ich łamliwości i rozdwajaniu się.
  • Wsparcie w walce z grzybicą skóry i paznokci: dzięki zawartości olejku rozmarynowego i innych składników aktywnych, krem skutecznie wspomaga walkę z grzybicą skóry i paznokci.
  • Działanie antybakteryjne i przeciwzapalne: składniki kremu, takie jak sól z Morza Martwego i olejek rozmarynowy, działają antybakteryjnie i przeciwzapalnie, wspomagając gojenie ran i skaleczeń.
  • Pomaga goić pęknięcia na piętach
  • Ogranicza pocenie rąk i nóg
  • Ogranicza przetłuszczanie się skóry
  • Łagodzenie Reakcji Alergicznych: krem łagodzi reakcje alergiczne skóry, redukując podrażnienia i swędzenie.

Sposób użycia

Lekko wmasować krem, rozpoczynając od paznokci.

Doskonały zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

 

  • Składniki: Halo Complex, sól z Morza Martwego, olejek rozmarynowy, olej jojoba, olejek z dzikiej róży.
  • Pojemność: 50 ml
  • Kraj producenta: Izrael

Zobacz także:

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl