Wersje językowe

Osłonka na doniczkę na nóżkach Ø 18 cm - Polnix

Osłonka na doniczkę na nóżkach Ø 18 cm - Polnix
  • nowość
Wysyłka w: 7-14 dni
Cena: 59,00 zł

Cena regularna:

59.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do ulubionych
Producent: Polnix
Kod produktu: 0000009480

Najważniejsze

ceramiczna osłonka na nóżkach, natural home decor

Osłonka na doniczkę na nóżkach Ø 18 cm - Polnix

Osłonka na doniczkę na nóżkach Ø 18 cm / H 18 cm – ceramiczna forma inspirowana rzemiosłem to ręcznie wykonana osłonka doniczkowa z ceramiki nieszkliwionej o matowym wykończeniu, zaprojektowana do wnętrz, w których detal buduje charakter przestrzeni. Jeżeli szukasz ceramicznej osłonki na nóżkach do salonu lub strefy relaksu, sypialni, która jednocześnie eksponuje roślinę i sama w sobie stanowi dekorację, ten model łączy etniczną inspirację z nowoczesną, rustykalną prostotą formy. Trzy stabilne nóżki unoszą bryłę nad podłożem, nadając jej lekkość i rzeźbiarski wyraz.

To osłonka, która nie stoi płasko – ona „pracuje” w przestrzeni.

Ceramiczna osłonka na nóżkach – forma przestrzenna, nie tylko naczynie

Zaokrąglona, harmonijna bryła osadzona jest na trzech integralnych nóżkach, które zapewniają stabilność i wizualne uniesienie. Delikatnie rozszerzający się korpus przywodzi na myśl naczynia inspirowane dawnym rzemiosłem, ale w uproszczonej, współczesnej interpretacji.

Matowa, surowa ceramika podkreśla naturalny charakter materiału, a poziomy pas w kontrastowym odcieniu buduje subtelny akcent kolorystyczny i porządkuje proporcje bryły.

  • średnica jest idealna dla średnich roślin doniczkowych
  • trzy stabilne nóżki zintegrowane z formą
  • ceramika nieszkliwiona o matowej, naturalnej strukturze
  • ręczne wykonanie – każdy egzemplarz ma indywidualne niuanse
  • waga zapewniająca stabilność i solidność

Dlaczego osłonka na nóżkach zmienia odbiór rośliny?

Uniesienie rośliny nad powierzchnią mebla sprawia, że kompozycja nabiera lekkości i staje się bardziej wyeksponowana. To rozwiązanie, które wzbogaca aranżację i nadaje jej warstwowości. Osłonka ceramiczna na nóżkach sprawdza się tam, gdzie klasyczne modele wyglądają zbyt statycznie.

Rzeźbiarska podstawa wprowadza do wnętrza subtelny rytm i sprawia, że nawet jedna roślina buduje mocny punkt wizualny.

Gdzie najlepiej wykorzystać osłonkę na nóżkach?

W salonie – na komodzie, konsoli lub stoliku pomocniczym.
W gabinecie – jako akcent przełamujący proste linie mebli.
W strefie relaksu – obok fotela lub sofy, gdzie zieleń miękko dopełnia przestrzeń.
W sypialni – jako detal nadający wnętrzu indywidualny charakter.

Postawiona na komodzie, stoliku lub konsoli tworzy harmonijne połączenie z naturalnymi materiałami. To forma, która przyciąga wzrok, ale nie dominuje – buduje świadomą, dopracowaną aranżację.

  • Kolor: piaskowy, brązowy / matowe wykończenie
  • Wymiary: Średnica: Ø 18 cm, Wysokość: 18 cm, Średnica otworu: 11,5 cm
  • Materiał: ceramika nieszkliwiona
  • Otwór odpływowy w dnie: nie - jest to osłonka doniczki
  • Waga netto: 2,1 kg
  • Kraj producenta: Polska

 

Zobacz także:

Rekomendowane dla Ciebie

Sprawdź teraz

 

 

NOWOŚCI

 

I PRODUKTY DOSTĘPNE OD RĘKI
Produkty skandynawskie w Naturalhomedecor
Nowości w Naturalhomedecor
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl