Podkładki na stół materiałowe z lnu tkanego ręcznie Marion Pampas, 4 szt - Tell Me More
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do ulubionych
Szczegóły produktu

Podkładki na stół materiałowe z lnu tkanego ręcznie Marion Pampas, 4 szt - Tell Me More
Zestaw 4 podkładek na stół materiałowych z grubego lnu tkanego ręcznie Marion od Tell Me More, które łączą funkcjonalność, elegancję i ponadczasowy design. Te ekskluzywne podkładki wprowadzają wyjątkowy klimat do każdej aranżacji stołu, sprawiając, że posiłki – od codziennych śniadań po eleganckie kolacje – stają się prawdziwą ucztą dla zmysłów.
Każda podkładka została ręcznie wykonana z najwyższej jakości europejskiego lnu, co gwarantuje trwałość, naturalną strukturę i niepowtarzalny charakter każdej sztuki. Subtelne przeszycia oraz staranne wykończenie nadają podkładkom Marion unikatowy wygląd, a delikatne różnice w fakturze sprawiają, że każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju. To prawdziwa gratka dla miłośników rękodzieła i naturalnych, luksusowych materiałów.
Podkładki na stół materiałowe z grubego lnu tkanego ręcznie Marion są niezwykle praktyczne i wszechstronne. Ich rozmiar 37x50 cm sprawia, że idealnie chronią stół przed zabrudzeniami i zarysowaniami, a jednocześnie stanowią estetyczny element dekoracyjny. Świetnie sprawdzą się do codziennych posiłków, eleganckich obiadów, uroczystych kolacji czy spotkań przy kawie i herbacie, dodając nakryciu stołu wyrafinowanego, naturalnego charakteru.
Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości grubego lnu, podkładki Marion są odporne, łatwe w pielęgnacji i zachowują swój piękny wygląd przez lata. Można je delikatnie prać w pralce, a materiał szybko schnie, zachowując miękkość i naturalną strukturę lnu. To zestaw, który łączy praktyczność, estetykę i trwałość, podnosząc codzienne doświadczenia kulinarne na zupełnie nowy poziom.
Zestaw 4 podkładek Marion z ręcznie tkanego grubego lnu to detal, który zmienia każdą aranżację stołu w harmonijną, elegancką przestrzeń. Idealnie komponuje się z obrusem i innymi elementami serii Marion, tworząc spójne, luksusowe nakrycie, które zachwyci gości i sprawi, że każdy posiłek stanie się wyjątkowym doświadczeniem.
- Kolor: Pampas
- Wymiary: 37 x 50 cm (zestaw 4 sztuki)
- Materiał: 100% europejski len
- Pielęgnacja: prać w pralce w 40°C
- Kraj wykonania: Indie
- Kraj producenta: Szwecja
Zobacz także:
Cechy produktu
| Materiał | len |
Często wybierane kolekcje




