Wersje językowe

Półmisek owalny 26 cm z porcelany Legio Nova, biały - Eva Solo

Półmisek owalny 26 cm z porcelany Legio Nova, biały - Eva Solo
  • nowość
Wysyłka w: 7 dni
Cena: 229,00 zł

Cena regularna:

229.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do ulubionych
Producent: Eva Solo
Kod produktu: 0000006002

Najważniejsze

półmisek owalny Eva Solo Natural Home Decor

Półmisek owalny 26 cm z porcelany Legio Nova, biały - Eva Solo

Półmisek owalny 26 cm z porcelany Legio Nova to największy model w tej serii, zaprojektowany do serwowania większych porcji sałatek, ryb, warzyw i dań głównych w eleganckiej oprawie. Ten duży półmisek owalny porcelanowy 26 cm do serwowania i zapiekania wykonany jest z wysokogatunkowej białej porcelany z charakterystycznym ryflowanym wykończeniem. Jeśli szukasz porcelanowego półmiska premium do nowoczesnej zastawy stołowej, który łączy reprezentacyjną formę z trwałością użytkową, ten rozmiar daje pełną swobodę kompozycji stołu.

Duży półmisek owalny 26 cm – idealny do serwowania dań głównych i większych porcji

Rozmiar 26 cm pozwala na bardziej rozbudowane podanie potraw bez efektu przepełnienia. To owalny półmisek porcelanowy do serwowania ryb, mięs i dużych sałatek, który eksponuje danie i nadaje mu wyraźną ramę.

Sprawdza się przy:

  • daniach głównych serwowanych na stół
  • większych porcjach sałatek rodzinnych
  • pieczonych warzywach i rybach w całości
  • kompozycjach przystawek typu sharing

Owalna linia wydłuża optycznie stół, a subtelne ryflowanie odbija światło, podkreślając strukturę porcelany bez dominowania nad potrawą.

Czy półmisek owalny 26 cm nadaje się do piekarnika?

Tak. Wysokiej jakości porcelana została przystosowana do intensywnego, codziennego użytkowania.

  • odporny na piekarnik
  • bezpieczny w zamrażarce
  • przystosowany do mikrofalówki
  • możliwość mycia w zmywarce
  • 10-letnia gwarancja porcelany

To porcelanowy półmisek owalny do zapiekania i bezpośredniego serwowania, który pozwala przejść z kuchni na stół bez zmiany naczynia.

Dlaczego większy rozmiar 26 cm idealne naczynie do serwowania

  • daje przestrzeń do swobodnej prezentacji dania
  • zachowuje proporcje nawet przy większych porcjach
  • buduje elegancką, spójną kompozycję stołu
  • pozostaje neutralny i ponadczasowy w formie

W segmencie tańszych naczyń większe formaty często tracą stabilność wizualną i jakość szkliwa. Tutaj grubość porcelany i precyzja wykończenia utrzymują estetykę przez lata.

Na jakie okazje sprawdzi się półmisek owalny 26 cm?

Podczas rodzinnych spotkań. Przy uroczystych kolacjach. W trakcie serwowania dań centralnych na wspólnym stole.

To element, który wprowadza skalę i porządek do zastawy, jednocześnie zachowując minimalistyczny charakter kolekcji.

Półmisek owalny 26 cm z porcelany Legio Nova staje się naturalnym centrum kompozycji stołu – funkcjonalny w codzienności, reprezentacyjny podczas spotkań. To rozmiar, który daje pełną swobodę serwowania bez kompromisów estetycznych.

To duży porcelanowy półmisek owalny 26 cm premium, który organizuje stół i podkreśla sposób serwowania w skali, której mniejsze formaty nie zapewniają.

  • Kolor: biały
  • Wymiary: 26 x 14 cm, wysokość 5 cm
  • Materiał: porcelana wysokiej jakości
  • 10-letnia gwarancja na porcelanę Legio Nova
  • Odporny na piekarnik, Odporny na zamrażarkę, Bezpieczny w mikrofalówce
  • Waga: 0,72 kg
  • Zalecenia jak dbać: można myć w zmywarce
  • Kraj producenta: Dania

 

Zobacz także:

Rekomendowane dla Ciebie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl