to checkout total: €0.00
Languages

Raffia eye decorative mirror - Bazar Bizar

Raffia eye decorative mirror - Bazar Bizar
  • PROMO SALE
Shipment within: 7-14 working days
Price: €115.36

Regular price: €135.71

115.36
The lowest price during 30 days prior to the reduction: €135.71
quantity item

product unavailable

add to wish list
Product code: 0000003629

Description

Lustro dekoracyjne oko Natural Home Decor Bazar Bizar

Lustro oko Natural Home Decor

Lustro dekoracyjne oko, BAZAR BIZAR

Lustro dekoracyjne oko od belgijskiej marki wyposażenia wnętrz Bazar Bizar jest pieczołowicie, ręcznie wykonanym lustrem ozdobnym, o nieszablonowym wyglądzie, w kształcie oka. Lustrzana tafla otoczona jest ramą z rafii.

To solidnie i starannie wykonane lustro dekoracyjne, które świetnie zaprezentuje się we wnętrzach, tak mieszkaniach prywatnych, jak i przestrzeniach komercyjnych (restauracje, hotele, pensjonaty).

Lustro ozdobne na ścianę to unikalna dekoracja ścienna, która ożywi pustą przestrzeń, będzie zwieńczeniem aranżacji mieszkania, wniesie przytulny i egzotyczny wystrój do wnętrza, pełen świeżości i autentyczności płynącej z natury.

Lustro dekoracyjne na ścianę od Bazar Bizar

Dekoracyjne lustro oko można powiesić w każdym pomieszczeniu.
 
Polecamy je do wnętrz nowoczesnych, w których nie brak akcentów stylu skandynawskiego, stylu boho, stylu rustykalnego, modern rustic, czy stylu coastal.
To ciekawa i oryginalna dekoracja ścienna dla wszystkich, którzy szukają wyposażenia wnętrz nowoczesnego, rzemieślniczego rękodzielnicznego, egzotycznego, jak i wykonanego z naturalnych materiałów.
 
Lustro dekoracyjne marki Bazar Bizar sprawdzi się jako:
  • lustro dekoracyjne do salonu
  • lustro dekoracyjne do przedpokoju
  • lustro ozdobne na ścianę  sypialni
  • lustro nad komodę
  • lustro nad konsolę.

Ciekawe lustro nad komodę - dekoracje do domu, dekoracje do salonu

Lustra nad komodę dodają wyjątkowego charakteru stylizacji mieszkania. To gustowne dopełnienie aranżacji komody czy konsoli, na której można postawić wazon z suchymi lub świeżymi kwiatami, doniczkę z domową rośliną, jak również zapach do domu. Powieszone lustro nad komodę lub konsolę nada charakteru we wnętrzu, wypełni pustą ścianę bez wyrazu.
 
Jeśli chcesz wzmocnić efekt dekoracyjny, możesz dowolnie łączyć różne lustra wieszając je na różnej wysokości, co stworzy wyjątkową dekorację ścienną.
 

Rafia - czym jest i jak ją pielęgnować

Rafia wytwarzana jest z palm rafii, występujących w Afryce, na Madagaskarze, w niektórych częściach Ameryki Środkowej i Południowej. Ze względu na naturalną żywicę w palmie rafii, produkty z niej są bardzo trwałe i mocne, elastyczne i giętkie.

Czyszczenie produktów z rafii: Najlepszym sposobem czyszczenia produktów wykonanych z rafii, takich jak dywany, kosmetyczki, poszewki na poduszki, jest powieszenie ich na świeżym powietrzu. Jeśli poplamisz produkt, wyczyść go tak szybko, jak to możliwe. Woda może usunąć plamy, które nie miały szansy wsiąknąć we włókna. Jeśli używasz wody na rafii, pozwól jej wyschnąć na słońcu przed ponownym użyciem. Rafia jest włóknem naturalnym, więc nie używaj agresywnych środków chemicznych na plamy.

  • Kolor: naturalny
  • Wymiary: 40 - 70 cm, wysokość 5 cm
  • Materiał: rafia
  • Kraj producenta: Belgia

 

Zobacz także:

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl