to checkout total: €0.00
Languages

Stainless steel sauce pan Nordic Kitchen Steel 2.0L - Eva Solo

Shipment within: 7 working days
Price: €93.67 93.67
quantity item

product unavailable

add to wish list
Brand: Eva Solo
Product code: 0000000793

Description

Rondel ze stali nierdzewnej Nordic Kitchen Eva Solo - Natural Home Decor

Rondel ze stali nierdzewnej Nordic Kitchen Steel 2.0L - Eva Solo

Rondel ze stali nierdzewnej z kolekcji Nordic Kitchen Steel duńskiej firmy Eva Solo, to wysokiej klasy naczynie kuchenne do codziennego użytku.

Garnki z serii Nordic Kitchen Steel,  to garnki o skandynawskim designie. Są eleganckie, estetycznie wykonane z solidnych materiałów.

Naczynia kuchenne z tej kolekcji znakomicie nadają się do wszystkiego, od gotowania zup i duszonych potraw, po blanszowanie warzyw i gotowanie na wolnym ogniu.

Rondel stalowy, ze stali nierdzewnej 18/10 - trwałość i łatwe czyszczenie

Rondel stalowy Eva Solo Nordic Kitchen Steel wykonany jest z wysoko polerowanej stali nierdzewnej 18/10, o składzie 18% chromu i 10% niklu.

Jest to stal najwyższej jakości, dzięki czemu naczynia są wyjątkowo odporne do rdzę, trwałe i łatwe do czyszczenia. To bezpieczne naczynie kuchenne dla każdego.

Garnki są mocne, odporne na zarysowania powierzchni. Stal z zawartością niklu jest też oporniejsza na korozję w porównaniu ze stalą bezniklową, dzięki czemu kolekcja Nordic Kitchen Steel to garnki trwałe, które będą służyć latami.

Stal nierdzewna jest twardym i wytrzymałym materiałem, który wytrzyma wiele lat intensywnego użytkowania i czyszczenia.

Nowoczesne garnki ze stali nierdzewnej Eva Solo Natural Home Decor

Rondel na indukcję, i nie tylko

Rondel z kolekcji Nordic Kitchen Steel może być stosowany na wszystkich źródłach ciepła, w tym indukcyjnych. To dobry rondel na indukcję. Nadaje się do kuchenek ceramicznych, gazowych, elektrycznych i indukcyjnych.

Uchwyt z drewna dębowego, w stylu skandynawskim

Uchwyt jest wykonany z litej stali nierdzewnej i drewna dębowego, dzięki czemu nie nagrzewa się tak bardzo, że trzeba używać uchwytów do garnków, łapek kuchennych.

Nowoczesne garnki skandynawskie - wzornictwo i funkcjonalność

Podczas tworzenia skandynawskich naczyń kuchennych ze stali nierdzewnej kolekcji Nordic Kitchen Steel, wzornictwo i funkcjonalność były kluczowym priorytetem, a seria ta jest idealna do codziennego użytku, a także do serwowania potraw bezpośrednio na stole. To eleganckie, funkcjonalne i nowoczesne garnki skandynawskie.

Podstawową ideą serii Nordic Kitchen Steel ze stali nierdzewnej jest osiągnięcie prawdziwego mariażu funkcjonalności i estetyki. Materiały są najwyższej jakości i niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu będą służyć przez wiele lat. Natomiast, dębowe uchwyty i gałki dodają nuty nordyckiego stylu i zapewniają atrakcyjny wygląd.

Garnek stalowy Eva Solo Natural Home Decor
Rondel stalowy dobry Eva Solo Natural Home Decor
  • Kolor: srebrny, naturalny
  • Wymiary: średnica bez uchwytów 17,5 cm, średnica z uchwytem 35,2 cm, średnica spód strefa grzewcza 12 cm, wysokość 13,5 cm
  • Pojemność: 2.0 L
  • Waga: 0,97 kg
  • Materiał: stal nierdzewna 18/10, drewno dębowe
  • Typy kuchenek: nadaje się do kuchenek ceramicznych, gazowych, elektrycznych i indukcyjnych
  • Zalecenia jak dbać: ze względu na drewniany uchwyt - nie można myć w zmywarce, jedynie mycie ręcznie
  • Ważne: Naczynia oraz elementy naczyń z drewnianymi uchwytami: nie można ich używać w piekarnikach, jak i nie można ich myć w zmywarce. Uchwyty drewniane należy regularnie dokręcać, aby zapewnić poprawną funkcjonalność, jeśli uchwyt się poluzuje, należy go dokręcić. Drewniane uchwyty należy co jakiś czas impregnować olejem spożywczym dla przedłużenia ich żywotności oraz nie należy ich wystawiać na długotrwałe działanie wody.
  • Uwagi: pokrywka w zestawie
  • Kraj producenta: Dania

 

Zobacz także:

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl